MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • VEČER

Tieto fotografie ste ešte nikdy nevideli! Zábery z prvého stretnutia Farmárov

23. 01 2020 13:00 | pet
Spoločná večera farmárov zo západu
Spoločná večera farmárov zo západu Foto: TV Markíza
Prvé stretnutie farmárov zo západu počas protipožiarneho školenia
Prvé stretnutie farmárov zo západu počas protipožiarneho školenia

Čo sa dialo, keď sa "západniari" videli po prvý raz?

Hoci od finále jedenástej série Farmy ubehli už takmer dva mesiace, posledné farmárske dobrodružstvo ešte stále u fanúšikov drsnej reality šou poriadne rezonuje. My sme sa ale teraz rozhodli vrátiť trochu do minulosti, pretože pri upratovaní archívu sme narazili na dva zaujímavé zábery.

Ak si myslíte, že farmári sa po prvý raz videli až počas slávnostnej večere s Evelyn, tak to nie je pravda. Západniari aj východniari sa po prvý raz stretli o pár hodín skôr. Museli totiž absolvovať protipožiarne a bezpečnostné školenie.

Toho pre farmárov zo západu sme sa zúčastnili aj my. Schádzali sa postupne, obozretne hodnotili situáciu a pozorne si prehliadali nových spoluhráčov. Trochu to pripomínalo prvý deň v škole. Osem ľudí sa videlo úplne po prvý raz, aj keď Matej Jurkovič hneď oznámil, že Romanu Košťálovú už určite niekde stretol.

Zo školenia vznikli dve fotografie, ktoré ste doteraz nemali možnosť vidieť. Po jeho skončení museli farmári odísť na svoje izby a až do začiatku nakrúcania nesmeli spolu komunikovať. Zábery nájdete vo fotogalérii.

Komentáre ( 0)