MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • VEČER

Víťaz Farmy Gabo: Na toto miniem 75-tisíc eur!

13. 12 2019 23:26 | markiza.sk
Víťaz Farmy Gabo: Na toto miniem 75-tisíc eur!
Víťaz Farmy Gabo: Na toto miniem 75-tisíc eur!
Finále Farmy 11
Finále Farmy 11
Finále Farmy 11

My sme ho vyspovedali krátko po skončení šou.

Šou Farma 11: Západ vs východ vyvrcholila veľkolepým finále. Víťazom sa stal 23-ročný Gabriel Sedláček z Košíc. My sme ho vyspovedali krátko po skončení šou. Sprevádzali ho aj rodičia, ktorí sú naňho veľmi hrdí a celý čas mu držali palce.

Gabo nám prezradil, na čo chce minúť výhru 75-tisíc.

 

Farma Finále 11
 

Napínavé to bolo už od začiatku. Trojici finalistov dala poriadne zabrať už prvá disciplína. Romana, Gabo a Rado si ľahli do spacákov, potom mali vypnúť budík, zjesť raňajky a cez rôzne prekážky prenášať potravy do krmítok pre rôzne druhy zvierat. Spočiatku to vyzerala na Romanino víťazstvo, ale farmárka nedojedla svoje raňajky, tak sa pokračovalo ďalej. Ako víťaz vyšiel z prvej disciplíny Gabo a odniesol si tak dva body. Romana získala jeden bod, Rado žiadny.

WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.08.33.jpeg
 

V druhej disciplíne sa finalisti postavili pod trámy, z ktorých padali palice a oni ich mali chytať. Romana a Gabo chytili po osem palíc, a tak ich čakal rozstrel. Po ňom opäť viedol Gabo.

V tretej disciplíne mali farmári hľadať kľúčik v bahne. Ten, kto ho našiel, otvoril skrinku z vodou. Tu mala šťastie práve Romana. Po tomto kole mala zhodný počet bodov s Gabom.

Finále Farmy 11
 

Nasledovalo vyvažovanie demižónmi, kde opäť hviezdil Gabriel. Ten bol extrémne rýchly, pretože mal šťastie na správnu váhu nádob. Po tomto kole mal Gabriel na konte šesť bodov, Romana päť a Rado stále nulu. 

Finále Farmy 11
 

Vďaka diváckemu SMS hlasovaniu získal Gabriel viac ako 15-tisíc hlasov a pripísal si tak ďalšie dva body. Radovi poslali diváci viac ako 10-tisíc hlasov a konečne tak získal prvý bod. Najmenej hlasov poslali diváci Romane.

Čo by to bol za finálový zápas na Farme bez kvízu. Tentoraz sa Evelyn pýtala finalistov na veci, ktoré sa diali na Farme pri plnení úloh. V tejto disciplíne sa nedarilo Romane, rozstrel nasledoval medzi Radom a Gabom. Bol to napínavý súboj, obaja vždy odpovedali správne.

Rozhodla však otázka, akú dĺžku má palica farmára týždňa. Gabo tipol 205 centimetrov, Rado zase 206 centimetrov. Palicu odmeral hospodár Martin v priamom prenose. Jej dĺžka je 198, čiže bližšie bol Gabo, ktorý sa stal víťazom Farmy 11.

WhatsApp Image 2019-12-13 at 23.20.56.jpeg
 

 
 

SLEDUJTE AJ ŠPECIÁLNU FARMU X-TRA S GABRIELOM TU!


Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Život po Farme - dnes o 20.00, na Markíza Plus!
Sledujte celé epizody na