MARKÍZA • PIATOK • 20.30 •

Konflikt, ktorý otriasol celou Farmou: Matejov fyzický útok na Rasťa!

05. 11 2019 08:58 | pet
Matej a Rasťo pred osudným incidentom
Matej a Rasťo pred osudným incidentom Foto: TV Markíza

Násilný čin mal za následok okamžité vylúčenie.

V reality šou Farma prišlo počas nakrúcania k poľutovaniahodnej udalosti - k agresívnemu výpadu Mateja Jurkoviča voči ďalšiemu z účinkujúcich. V dôsledku násilného správania skončil poškodený farmár v nemocnici a musel ho ošetriť zdravotnícky personál.

Incident sa stal v stredu 16. októbra zhruba okolo obeda. Obeťou útoku bol Rasťo Mojsej, ktorý mal s Matejom počas nakrúcania viacero sporov. Konflikt sa odohral po tom, ako Matej znova zvolil Rasťa za sluhu. Ten síce najskôr neprotestoval, no potom sa rozhodol, že pre neho robiť nebude, radšej sa zbalí a pôjde domov.

Matejovi svoje rozhodnutie oznámil v kuchyni, následne prišlo k slovnej roztržke, ktorá vyústila do fyzického kontaktu - Matej Rasťa udrel hlavou do tváre. Po incidente nasledovali ešte vulgárne verbálne útoky z oboch strán. Rasťo nakoniec pre silné bolesti hlavy musel požiadať o ošetrenie.

 

Po kontrole kamerových záznamov musel Matej pre hrubé porušenie pravidiel Farmu okamžite opustiť. Televízia Markíza sa dištancuje od akejkoľvek formy násilia a preto okamžite pristúpila k tomuto kroku Mateja vylúčila.

Celú situáciu v necenzurovanej verzii nájdete vo Farme X-tra:

Komentáre (0)