MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Rado dostal nečakaný list z domova: Prvé slová jeho snúbenice!

17. 10 2019 22:58 | pet
Rado číta list spolu s Kikou
Rado číta list spolu s Kikou Foto: TV Markíza

Kristína veľmi nadšená nebola.

Na Farmu po prvý raz prišla osobná zásielka. Balíček s listom dostal nečakane Rado Dulin. Zaskočený farmár najskôr povybaľoval dobroty, ktoré dostal a potom sa pohrúžil do čítania prvej správy z reálneho sveta. List mu napísala dcéra jeho snúbenice, no z niektorých slov bolo jasne cítiť, že do obsahu určite zasiahla aj jej mama.  

V liste sa písalo, aby poslúchal, veď doma ho čakajú dve najkrajšie ženy na svete. V správe tiež zaznela jasná otázka - snáď kvôli Farme nezahodia šesť rokov lásky. Alebo áno? Rado mal slzy na krajíčku, ale držal sa. Kristína nebola veľmi nadšená, že Rado list prečítal nahlas.

Hoci sa Kika v rozhovore pre kameru vyjadrila, že je všetko v poriadku a ona do Rada vôbec nie je zaľúbená a neprišla na Farmu nikomu ukradnúť muža, bolo na nej vidno, že jej nie je všetko jedno. V istom okamihu sa zdalo, že si na toalete dokonca trochu poplakala.

Ovplyvní to ich vzťah na Farme? O čom sa obaja po prečítaní listu rozprávali v súkromí? Aj tejto téme a ďalším pikoškám z aktuálneho diania na statku sa venuje Martin Šmahel, ktorý v štúdiu Farmy X-TRA tentoraz privítal Luciu Mokráňovú.

Komentáre ( 0)