MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Svoj osud spečatia na Farme! Toto je dojímavý príbeh ich lásky

17. 10 2019 18:00 | pet
Slávnostne vyzdobená Farma
Slávnostne vyzdobená Farma Foto: TV Markíza
Farma sa pripravuje na veľkolepú svadbu
Farma sa pripravuje na veľkolepú svadbu
Farma sa pripravuje na veľkolepú svadbu

Čaká nás veľkolepá svadba!

Tento týždeň dostali farmári nečakanú úlohu. Všetko sa na statku musí podriadiť prípravám na svadobný obrad. Nejde o nijaký žart ani fingovanú situáciu, na Farme bude naozajstná veselica!

Prednedávnom sme vyhlásili súťaž pre páry, ktoré by sa chceli vziať a svoju lásku by neváhali spečatiť pred zrakmi farmárov, Evelyn, hospodára Martina a vlastne aj televíznych divákov na celom Slovensku. A obrad bude, samozrejme, uzatvorený podľa platných zákonov.

Z množstva prihlásených párov, ktoré sa do výzvy zapojili, sa šťastie usmialo na Danielu a Michala. Spoznali sa pred troma rokmi a do súťaže ich prihlásila Daniela, ktorá je veľkým fanúšikom drsnej reality šou. Toto je ich dojímavý príbeh lásky v znení, ako nám ho Daniela poslala.

Dobrý deň, mám záujem o svadbu na Farme. Náš príbeh lásky je osudový a to úplne doslova. Som rozvedená matka 9-ročného syna Mateja. Rozviedla som sa 25. augusta 2015. Obdobie po rozvode bolo dosť ťažké, pre mňa aj môjho syna. Zhruba rok po rozvode som sa išla s priateľmi zabaviť do klubu v Tatranskej Lomnici a tam som stretla jeho - môj osud.

Michala som si všimla hneď a rovnako aj on mňa. Mne a mojej kamarátke sa prihovoril jeho priateľ, keďže on bol trochu hanblivý. Potom nás jeho kamarát predstavil a rozprávali sme sa s Michalom až do skorých ranných hodín. On pracoval v Londýne a akurát bol na dovolenke doma. No smutná správa bola, že o dva dni už letel naspäť. Keď som odchádzala, tak som mu pošepkala moje meno na sociálnej sieti.

Celou cestou domov som na neho myslela, že už ho asi nikdy neuvidím. A na druhý deň ráno okolo 10:00 mi prišla žiadosť o priateľstvo a prvá správa! Od vtedy sme si písali každý deň a viedli neskutočne dlhé rozhovory. O mesiac neskôr som sa rozhodla, že idem za ním do Londýna. Moji rodičia neboli nadšení. Mamina mi hovorila, však ho nepoznáš, čo ak ťa nepríde čakať na letisko. No ja som cítila, že je to správne a išla som.

Na letisku v Londýne ma čakal s kyticou kvetov, stretnutie bolo krásne ale aj zvláštne. Asi na tretí deň sme zistili, že sme vzdialená rodina zo strany mojej maminky. Neverili sme tomu a boli sme úplne v šoku. Vtedy sme si povedali, že toto musí byť osud. V Anglicku som bola 5 dní. O mesiac prišiel on na Slovensko, o ďalší mesiac som išla ja za ním. Chceli sme byt veľmi spolu, tak sme sa rozhodli, že sa Michal vráti na Slovensko.

Po šiestich mesiacoch prišiel a odvtedy žijeme spolu. V auguste sme mali tretie výročie krásneho vzťahu a pracujeme na dieťatku. Preto sme sa rozhodli, že by sme chceli našu lásku spečatiť svadbou. Ak sa vám náš príbeh lásky páči, budeme radi, ak si nás vyberiete.  Ďakujeme.

Na budúcu spoločnú cestu životom im želáme len to najlepšie! Svadbu Daniely a Michala uvidíte v duelovej epizóde Farmy v piatok 18. októbra od 20:30 na Markíze

Komentáre ( 0)