MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Najväčšie Matejove excesy na Farme: Všetci ho mali v zuboch!

17. 10 2019 15:00 | pet
Matej Jurkovič
Matej Jurkovič Foto: TV Markíza
Matej Jurkovič
Matej Jurkovič
Matej Jurkovič

Po fyzickom útoku prišlo nekompromisné vylúčenie.

Matej Jurkovič už nie je súčasťou Farmy. Po fyzickom útoku, keď v stredu 16. októbra napadol a zranil ďalšieho súťažiaceho, prišilo nekompromisné vylúčenie z televízneho projektu. Najvážnejšie porušenie pravidiel sa inak skončiť nemohlo a televízia Markíza sa dištancuje od akéhokoľvek prejavu násilia.

Matejov odchod s najväčšou pravdepodobnosťou potešil všetkých farmárov, ktorí ho mali už dlhší čas plné zuby. Svalnatého trénera považovali za arogantného a zákerného. Najmä ženy sa viackrát vyjadrili, že z neho majú strach. Matej sa dokonca viackrát niektorým súťažiacim vyhrážal, že pokiaľ urobia to či ono, spraví im zo života peklo.

Najnovšie (z pohľadu deja aktuálne vysielaného na obrazovke) sa takto vyjadril na adresu Gaba Sedláčka po voľbe prvého duelanta. Po jeho prejave sa farmári zhodli, že takýto človek by na statku nemal byť.

 

Matej sa však pred kamerou viackrát dostal do kontroverzných situácií, ktoré sa nepáčili ani jeho kolegom, moderátorke Evelyn a nesúhlasili s nimi ani diváci. Často mal hádky s východniarmi, občas prezentoval homofóbne názory, neustále sa pasoval do úlohy jediného vládcu, kritizoval všetkých a všetko, čo nebolo podľa predstáv jeho taktických zámerov. Tu je niekoľko jeho najväčších excesov.

 

 

 

 

Premiérová Farma dnes o 21:40 na Markíze

 

Komentáre ( 0)