MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nechutný záver voľby prvého duelanta: Matej sa vyhrážal Gabovi!

16. 10 2019 23:20 | pet
Matej mal po voľbe nepríjemný prejav
Matej mal po voľbe nepríjemný prejav Foto: TV Markíza

Farmári boli poriadne pohoršení.

Voľba prvého duelanta nakoniec nebola taká dramatická. Matej Jurkovič ako farmár týždňa rozdelil mince rovnakým dielom medzi oboch sluhov a rozhodnutie nechal na ostatných farmároch. Keďže Gabo Sedláček už vopred avizoval, že nemá problém ísť do duelu a dievčatá zo západu si mince ušetrili pre Romanu Košťálovú, výsledok bol jasný.

No to, čo sa dialo po voľbe, už sa z normálu úplne vymklo. Matej chcel niečo povedať ešte pred začiatkom hlasovania, lenže to mu Evelyn zatrhla. K slovu sa dostal, až keď odišla a Gabo si na krk zavesil medailón pre prvého duelanta.

Matej sa Gabovi začal otvorene vyhrážať, že ak sa mu bude snažiť vziať to, čo mu je drahé (teda ak si vyberie za súperku Mirku Csorbovú a vyradí ju), on sa aj tak stane znova farmárom týždňa a potom sa má pripraviť na to, že mu zo života spraví peklo!

Tieto slová pobúrili drvivú väčšinu farmárov, najmä ženy boli poriadne znechutené. Okamžite sa zdvihli od stola a odišli preč. Incident neušiel pozornosti ani tvorcom Farmy X-TRA a Martin Šmahel s Jakubom Zitronom Ťapákom sa na celú situáciu pozreli podrobnejšie. V najnovšej epizóde nájdete aj ďalšie pikošky z aktuálneho diania na statku.

Farma X-TRA 33:

Komentáre ( 0)