MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Najromantickejší týždeň na Farme: Ktorému páriku to pristane najviac?

16. 10 2019 12:00 | pet
Farmári sa chystajú na svadbu
Farmári sa chystajú na svadbu Foto: TV Markíza

Blíži sa svadba, farmári musia celý týždeň fungovať v pároch!

Farma je tento týždeň hore nohami. Statok sa pripravuje na mimoriadnu udalosť, keďže po nasledujúcom dueli ich čaká svadba. Jeden z párov, ktorý sa zúčastnil súťaže, si totiž priamo pred zrakmi farmárov povie svoje vytúžené ÁNO!

Obrad je zároveň hlavnou úlohou pre tento týždeň a aby farmári dostatočne precítili slávnostnú chvíľu, celý čas až do svadby musia fungovať v pároch a nesmú sa od seba vzdialiť viac než na meter. Keďže ich je nepárny počet, Iveta Maászová (ako najstaršia farmárka) dostala privilégium, že zostane sama.

Ako sa popárovali ostatní a funguje im to vo dvojici? Komu to najviac pristane a kto sa naopak vôbec neteší? Hlasujte v ankete na konci článku!

Romana a Gabo

vlcsnap-2019-10-16-10h03m24s341.png
Foto: TV Markíza
 

Keďže sú obaja sluhovia, iných partnerov si ani vybrať nemohli. Gabo už od začiatku Farmy po Romane pokukuje a ona po čase zmenila názor. Už si nemyslí, že je "totálny debil" a v podstate ho má celkom rada. Dala si za cieľ, že Gaba zmení, čo je náročná úloha, no zatiaľ sa Romane celkom darí. Aj keď má z Gaba často poriadne nervy!

Komentáre ( 0)