MARKÍZA • PIATOK • 20.30 •

Nové tváre na Farme: Ťažké detstvo, zruinované manželstvo či prísna výchova

24. 09 2019 09:00 | pet
Nové tváre na Farme
Nové tváre na Farme Foto: TV Markíza
Noví farmárski pomocníci
Nikola Prsteková
Mário Krkoška

V živote to nemali ľahké, čo ich teraz čaká na statku?

Starí farmári sa na jednej strane tešia, na druhej majú obavu. Príchod štyroch nových posíl znamená, že bude viac rúk na prácu, ale zároveň im pribudla ďalšia konkurencia. Čerství pomocníci síce prišli s rešpektom, ale chystajú sa bojovať zo všetkých síl.

Nikola Prsteková je prototypom pravej záhoráčky. Mala však ťažké detstvo, otec jej zomrel, keď mala štrnásť, s mamou neprehovorila od svojich 11 rokov a vychovávala ju babka. Miluje zvieratá a žiadnej práce sa nebojí. Bez problémov dokáže vymeniť aj baterku v aute. A rada sa opaľuje hore bez. 

Mário Krkoška nie je internetovej komunite neznámy, ako youtuber má na konte viacero úspešných videí, najznámejším a najsledovanejším je "Autoškola". Charizmu má na rozdávanie, no zatiaľ mal len jeden vzťah. Mladosť si však užíva a sex považuje za liek. Je veľký milovník žien. Padne mu niekto do oka na Farme?

Sebavedomá kaderníčka Andrea Matejčíková pochádza z Košíc, ale už dlhší čas žije v Námestove, kam sa presťahovala kvôli manželovi. Vzťah sa jej však pred pár rokmi rozpadol a nový momentálne nehľadá. Otvorene priznáva, že chlapov, ktorý po nej zatúžia vie dať celkom rýchlo „dole“.

Martin Mihálik je hrdý na svoj rómsky pôvod. Pochádza z piatich súrodencov a rodičia ho vychovali veľmi prísne, ale podľa jeho slov správne. Napríklad kým nemal 18, večer nemohol vôbec chodiť von. Na Farmu sa prišiel zviditeľniť, ale určite zabojuje aj o 75 000 eur. Rád by si totiž postavil dom a založil rodinu.

 

Viac sa o nových farmároch dozviete v dnešnej epizóde Farmy o 21:40 na Markíze

 

Komentáre (0)