MARKÍZA • PIATOK • 20.30 •

Na Farmu prichádzajú štyri posily! Kto sú vlastne noví pomocníci?

23. 09 2019 10:00 | pet
Noví farmárski pomocníci
Noví farmárski pomocníci Foto: TV Markíza
Nové posily tesne pred odchodom na Farmu
Pomocníci prichádzajú!
Pomocníci prichádzajú!

Na statku sa objaví nová konkurencia.

Počas uplynulého týždňa sa farmári viackrát sťažovali, že vzhľadom na náročnosť úloh ich je jednoducho málo. Na prípadné posily sa viackrát pýtal hospodár Martin, v dueli rovnakú otázku položila aj Evelyn. Odpoveď bola vždy pozitívna. Na Farmu preto prichádzajú štyria pomocníci! 

Západniari aj východniari sa rozrastú o dvoch členov. A hoci minulý týždeň frflali, že ich je na robotu málo, teraz pri pohľade na nových farmárov si uvedomili, že budú mať ďalšiu konkurenciu! A kto ňou teda bude?

Západ

Nikola Prsteková

IMG_0193.jpg
Foto: TV Markíza
 

Narodila sa v Skalici a vyrastala v Holíči. Hovorí, že je viac pri zemi ako ľudia z väčších miest. Jej akcent je nezameniteľný, ako správna záhoráčka "ríká" a je celkom možné, že jej málokto bude rozumieť. Zvieratá su pre ňu na prvom mieste, je súťaživá a dokáže sa aj poriadne nahnevať. Nemá problém pobiť sa ani s chlapom. Už to viackrát v živote zažila.

Mário Krkoška

IMG_0133.jpg
Foto: TV Markíza
 

Má viac ako dva metre, potetované takmer celé telo a je za každú zábavu. Mário neznáša stereotyp, nemá problém zo žartu napríklad vojsť motorkou do kaviarne. Je spontánny a rád robí fóry. "Radšej päťkrát spadnem na hubu, ako robiť to isté," prezradil svoje motto. Vyberá si preto v živote radšej ťažšiu cestu.

Východ

Andrea Matejčíková

IMG_0073.jpg
Foto: TV Markíza
 

Podnikavá a neustále dobre naladená Andrea žije už šesť rokov v Námestove. Sexi východniarka sa z Košíc na Oravu presťahovala vďaka manželstvu, ktoré sa jej však pred pár rokmi rozpadlo. Ale neľutuje. Dostala druhý dych a zaumienila si rozbehnúť svoj vlastný biznis a opäť sa postaviť na nohy.

Martin Mihálik

IMG_0015.jpg
Foto: TV Markíza
 

Rodina, dom a šťastie. To sú tri želania mladého, vždy usmiateho Martina z malej dedinky Andrejová pri Bardejove. Na Farme bude bojovať za splnenie týchto troch želaní, aby získal peniaze na stavbu domu a založenie si rodiny. Zároveň chce západniarom dokázať, že aj ťažko pracujúci východniari dokážu vypnúť.  

Premiérová Farma dnes o 21:25 na Markíze

 

Komentáre (0)