MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • VEČER

Škandál na Farme: Ďalšie vážne porušenie pravidiel, toto je už na vyhadzov!

21. 09 2019 11:00 | pet
Romana sa lúči s Michalom
Romana sa lúči s Michalom Foto: TV Markíza

Kauza s odovzdaným listom bude mať ešte dohru.

Počas posledného duelu, po ktorom musel Farmu opustiť Michal Rajcsányi, sa udialo množstvo zaujímavých vecí nielen priamo v strede arény. Evelyn už stratila trpezlivosť a štyroch farmárov čakajú prísne tresty. Tým sa však kauza pravdepodobne neskončí!

V pondelok sa Rado Dulin, Mirka Csorbová, Romana Košťálová a Barbora Bednaričová dozvedia, aký trest ich čaká. Porušili pravidlo o komunikácii s duelantmi počas ich pobytu v chatkách. Rado dokonca Rasťovi Mojsejovi nalieval alkohol.

Ibaže Romana s Barborou sa previnili ešte viac. Mišovi pred duelom odovzdali listy. Pôvodne to vyzeralo tak, že mu chcú takýmto spôsobom vyjadriť podporu. Ale pri Mišovej rozlúčke po neúspešnom súboji bolo jasné, že išlo o niečo úplne iné.

Mišo totiž Romane pošepol: "Neboj sa, všetko doručím." Farmárky zo západu sa evidentne snažili poslať správy rodine či kamarátom. A to je porušenie pravidiel, ktoré môže skončiť vylúčením! Pravdepodobne v tejto akcii boli zaangažovaní ešte aj ďalší a určite to nezostane bez odozvy. Počas budúceho týždňa sa na Farme budú diať veci!

 

Farma Západ verzus Východ pokračuje v pondelok 23. septembra o 21:25 na Markíze

Komentáre ( 0)