MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • VEČER

Vzplanú vášne hneď na začiatku? Na Farmu mieria nezmieriteľní súperi!

20. 08 2019 09:40 | pet
Farma Západ verzus Východ
Farma Západ verzus Východ Foto: TV Markíza

Drsná reality šou však nechce rozdeľovať, ale spájať.

Hlavným motívom jedenástej série Farmy bude súboj súťažiacich zo západnej a východnej časti krajiny. Nie je nijakým tajomstvom, že ľudia z oboch regiónov sa príliš nemusia a majú voči sebe množstvo predsudkov.

Obyvatelia západu považujú Východniarov zväčša za jednoduchších, staromódnych a hlučných. Podľa ich názoru im na západe berú prácu. Naopak Východniari vnímajú Západniarov za nudných, lenivých a namyslených ateistov.

Aj fanúšikovia drsnej reality šou majú pred začiatkom projektu obavy, že nová séria bude iba o regionálnych konfliktoch. Vzplanú teda vášne medzi oboma skupinami hneď na začiatku? Lenže posolstvom jedenástej Farmy nebude rozdeľovanie, ale naopak spájanie a vzájomné pochopenie.

Každý slovenský región má svoje cenné hodnoty a ľudí. Všetky predsudky musia jedného dňa zmiznúť. Prosperitu a pokrok ako krajina dosiahneme jedine, ak sa zjednotíme a namiesto vzájomnej nenávisti sa začneme učiť jeden od druhého.

Mali by sme sa viac počúvať a navzájom si pomáhať. Dosiahnuť tento cieľ nemusí byť jednoduché, no určite to bude napínavé. Je to totiž viac ako potrebné pre všetkých Slovákov. Nových farmárov, ktorí zabojujú o 75 000 eur, nevynímajúc.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma Západ vs Východ - v pondelok, 9. decembra, o 21.25!
Sledujte celé epizody na