MARKÍZA • PIATOK • 20.30 •

Bývalého farmára prenasleduje smola: Dvojnásobná operácia!

21. 06 2019 11:30 | pet
Milan Lalík tesne po zákroku
Milan Lalík tesne po zákroku Foto: archív M. L.
Milan pred operáciou
Milan pred operáciou
Milan pred operáciou

Zhoršil sa aj zdravotný stav jeho manželky.

Po Farme ho prenasleduje smola! Milan Lalík musel dlho bojovať o zdravie svojej manželky Ľubky, ktorej diagnostikovali zákernú rakovinu kostí. Obetoval pre jej uzdravenie skutočne všetko, dokonca aj vlastné zdravie. Svoje problémy odsúval, len aby sa mohol čo najviac starať o milovanú manželku.

Ľubka sa z najhoršieho dostala, no momentálne sa jej stav opäť zhoršil. A Milana práve v najnevhodnejšom okamihu dohnali jeho zdravotné problémy. Skončil v nemocnici a vo štvrtok 20. júna mu operovali ramenný kĺb. Aby toho nebolo málo, čaká ho ešte jeden zákrok.

"Ťahá sa to od októbra minulého roku. Mám problémy s krčnou chrbticou a poškodenú medzistavcovú platničku, čo mi zničilo kĺb v ramene. Ten mi už teraz zoperovali, ak bude všetko v poriadku, budem musieť ísť ešte na operáciu krčnej chrbtice," vyjadril sa Milan pre markiza.sk priamo z nemocnice.

Bývalý farmár sa chce dať čo najskôr do poriadku: "Nemôžem si teraz dovoliť skončiť na lôžku. Kto sa mi postará o Ľubku, keďže sa jej stav zhoršil. Obnovila sa jej bolesť v nohách, býva slabá. Neviem si ani predstaviť, ak by musela ísť znovu na chemoterapiu. Ale nevzdávame sa, bojujeme ďalej!"

Komentáre (0)