MARKÍZA • OD SEPTEMBRA •

Nevybavené účty z minulosti: Dočkáme sa súboja exfarmárov?

03. 05 2019 09:00 | pet
Milan Lalík a David Buška
Milan Lalík a David Buška Foto: TV Markíza
Dávid Buška
Milan Lalík
Milan si zašantil s Dávidom v kadi

Vraj ho rozoberie ako bicykel!

Schyľuje sa k ostrému súboju dvoch bývalých účastníkov Farmy? V 8. sérii drsnej reality šou sa Milan Lalík a Dávid Buška dostali veľmi ďaleko, Dávid dokonca až do finále, v ktorom nestačil na Mira Poveca. Paradoxne sa však Milan s Dávidom vo vzájomnom dueli ani raz nestretli.

Farma je späť! Chceš byť jej novým kráľom? Ukáž, že na to máš

No je celkom možné, že po rokoch si resty z minulosti vybavia. Nápad vznikol celkom nevinne. "Davidko pravidelne posilňuje a zverejnil fotky z cvičenia. Tak som mu napísal, že na koho sa pripravuje. Či nie na mňa. Odpísal mi, že jediné, čo by chcel ešte zažiť, je si to so mnou rozdať v dueli. A že závidí Romanovi, lebo ten so mnou v aréne bojoval. Tak som mu odpísal, že by to určite oľutoval, rozobral by som ho ako bicykel," vyjadril sa Milan pre markiza.sk.

zdroj: facebook.com/milan.lalik.9

Milan výzvu zobral vážne, verejne ju prijal a požiadal aj TV Markíza, aby sa takýto súboj mohol uskutočniť. Podľa jeho slov sa obaja plánovali stretnúť vo finále, lenže vtedy si Milan zvolil inú cestu a radšej sa vrátil k rodine. Dávid na jeho slová (zaznela aj magická skratka MMA) zareagoval len smajlíkmi. Dočkáme sa nakoniec v nejakej forme ich duelu?

zdroj: facebook.com/busimen.stiskal 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma - Západ 01, už čoskoro!
Sledujte celé epizody na