Farma cover

MARKÍZA • PO, UT, ŠT, PIA A SO • V PREDSTIHU NA VOYO •

Doterajší víťazi drsnej reality šou: Vyberte najväčšieho kráľa Farmy!

15. 08 2018 09:00 | pet
Deväť doterajších víťazov Farmy
Deväť doterajších víťazov Farmy Foto: TV Markíza

Kto si podľa vás najviac zaslúžil víťazstvo a finančnú odmenu?

Drsná reality šou Farma sa už čoskoro objaví na obrazovkách televízie Markíza s jubilejnou 10. sériou. Predchádzajúcich deväť bolo mimoriadne úspešných a projekt si našiel obrovskú základňu fanúšikov, ktorí držali palce svojim favoritom.

Každá séria vyvrcholila dramatickým finálovým zápasom, keďže víťaz môže byť vždy iba jeden. Kto si z deviatky vyvolených podľa vás najviac zaslúžil triumf a finančnú odmenu? Kto je podľa vás absolútnym kráľom kráľov Farmy? Vyjadrite svoj názor a hlasujte v ankete pod článkom.

1. Andrea Járová

jarova 1.jpg
 

Sexy playmate ovládla premiérovú sériu Farmy v roku 2011. Vo finále sa stretla so šesťnásobnou mamičkou Lenkou Liptákovou. Po víťazstve sa česrstvá kráľovná Farmy rozhodla pre šľachetné gesto a tehotnej súperke venovala 20 % z finančnej odmeny.

2. Radomír Spireng

spirang.jpg
 

Druhá séria Farmy vyvrcholila mimoriadne dramatickým finále s prekvapivým záverom. V aréne sa proti sebe postavili Rado Spireng a Tomáš Mrva, ktorého všetci pasoovali za veľkého favorita. Nakoniec všetkých zaskočil Rado - nielen víťazstvom, ale aj tým, že Tomášovi daroval polovicu výhry.

3. Mário Drobný

drobny.jpg
 

Záver roku 2012 patril Máriovi Drobnému. Vo finále sa stretol s najstaršou farmárkou 3. série Silviou Haluzovou. Urastený svalovec sa mohol spoliehať na obrovskú podporu divákov, ktorá ho nakoniec posunula k výhre a finančnej odmene 50 000 eur. V sms-hlasovaní dostal viac ako 100 000 hlasov!

4. Pavol Styk

i73S.farma4_pavol_styk.jpg
 

Aj štvrtá séria drsnej reality šou postavila vo finále proti sebe muža a ženu. V dramatickom súboji to medzi Božkou Candrákovou a Pavlom Stykom dlho vyzeralo veľmi vyrovnane. Paľovi nakoniec pomohla podpora divákov prostredníctvom sms-hlasovania a víťazstvo v záverečnej disciplíne.

5. Lenka Švaralová

svaralova.jpg
 

Charizmatická tmavovláska, ktorú na Farme preslávil sex s Rezom Givilim, si musela svoje miesto v záverečnom súboji vybojovať v semifinále. Vo finále sa proti nej postavil Tomáš Repa, ktorého Lenka nakoniec zdolala celkom presvedčivo. Finančnú výhru použila na splatenie dlhov.

6. Tomáš Mayer

cOOHxepqRP6c25H9HwAv_Q~Tom-Mayer.jpg
 

Šiesta séria Farmy sa skončila mužským finále - do arény sa proti sebe postavili Tomáš Mayer a Jozef Kababik. Dramatický a vyrovnaný súboj nakoniec pre seba rozhodol Tomáš, ktorý zvíťazil v dvoch disciplínach a zároveň mal aj väčšiu podporu televíznych divákov.

7. Tomáš Mrva

6t8BGmSuRem0Szr2Ie3bLQ~Tom-sa-poistil-pred-t-m-aby-v-hru-nerozfl-kal.jpg
 

Siedma séria Farmy bola špecifická, pretože pred kamerou sa objavili farmári z predchádzajúcich ročníkov. Tomáš Mrva vo finále Farmy 2 na víťazstvo nedosiahol, tentoraz sa mu to už podarilo. V záverečnom súboji zdolal Luciu Mokráňovú, ktorej sľúbil z výhry 20 000 eur. Pre jeho problémy v podnikaní sa však zatiaľ transakcia nezrealizovala.

8. Miroslav Povec

-H_TuT71S52I0bWA21qx4w~Povec-na-Farme-prekvapil-lenivos-ou-a-h-dkami.jpg
 

V ôsmej sérii sa výhra pre víťaza navýšila na rozprávkových 75 000 eur. A domov si ju nakoniec odniesol Miroslav Povec. Rezbár z východného Slovenska, ktorý v prvých týždňoch Farmy liezol všetkým na nervy a chceli sa ho zbaviť, nakoniec vo finále zdolal Dávida Bušku.

9. Šimon Néma

cnIw.simon_nema.jpg
 

Zatiaľ posledným víťazom drsnej reality šou je Šimon Néma. Sympatický kvetinár spočiatku pôsobil ako ľahký súper, no vo viacerých dueloch ukázal obrovskú silu a odhodlanie. Vo finále sa stretol s Miškou Kiripolskou, ktorú porazil 2:1 a s prehľadom zabodoval aj v diváckom hlasovaní.

Farma X už čoskoro na Markíze!

 

Upútavka

 
Farma - v utorok, 29. novembra, o 21.00 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na