Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Exfarmári o rozchode Dávida a Luly. Na tomto sa okamžite zhodli

09. 02 2018 13:00 | pet
Lucia Gachulincová a Dávid Buška
Lucia Gachulincová a Dávid Buška Foto: Instagram L. G.
Roman Adamka
Alena Lehotská
Lucia Šindlerová

Rozchod známeho páru zarezonoval aj u bývalých kolegov z Farmy.

Mohol to byť príbeh, ako z rozprávky. Lucia Gachulincová a Dávid Buška našli na Farme lásku a hoci väčšina ľudí predpokladala, že sa všetko skončí poslednou klapkou drsnej reality šou, spolu zostali aj naďalej. Plánovali spoločný život, dokonca prednedávnom si chceli spolu kúpiť byt. No zrazu prišiel nečakaný koniec

Ako vnímali ich vzťah a rozchod ľudia, ktorí s nimi mali možnosť žiť na Farme a oboch dobre spoznať? Oslovení exfarmári sa vzácne zhodli, že Dávid bude bez Luly asi šťastnejší. "Je mi Dávida ľúto, on ju skutočne miloval, len nemal jej tempo. Teraz bude môcť byť konečne sám sebou, nebude sa musieť na nič hrať. Prajem mu, aby zažil ozajstnú lásku," vyjadrila sa Lucia Šindlerová.

"Dávid je dobráčiško, podľa mňa je teraz na dobrej ceste a konečne bude šťastný. Ešte mi napadá taká vec, že čo bude s tými ich tričkami, ktoré predávali," neodolal trochu drsnému žartu Roman Adamka. Najostrejší názor na celú situáciu nám poskytla Alena Lehotská. S Lulou sa nemuseli už počas pobytu na Farme a rovnaké to zostalo aj po jej skončení.

"Lula hrala svoju úlohu dokonale, potrebovala niekoho, kto by ju posunul do sfér typu Plačková. Túžila po pozornosti a sláve. Využila Dávidovu dobrotu a hlavne naivitu. Keď sa ma pýtal, čo hovorím na to, že je asi zaľúbený, odpovedala som, že raz sa určite zobudí a sklame sa. Potom sa začala Lulina nenávisť voči mne. Od viacerých ľudí sa mi donieslo, že bola neprimerane žiarlivá a panovačná," povedala nám známa "voodoo čarodejnica".