Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dávid otvorene o rozchode s Lulou. Také dojímavé slová ste nečakali

07. 02 2018 20:13 , článok bol aktualizovaný 08. 02 2018 13:26 | zv
Lula a Dávid
Lula a Dávid Foto: Instagram/davidbuska

Podotkol, že ju má stále rád.

Fanúšikovia známeho páru Lucie Gachulincovej alias Luly a Dávida Bušku, ktorý sa dal dokopy počas markizáckej Farmy 8, sú nešťastní. Dvojica, ktorej to klapalo aj po skončení reality šou, sa rozišla. Aj keď ich láska bola veľmi intenzívna a Dávid krásnu tmavovlásku v lete požiadal o ruku, zo svadby nakoniec zišlo.

V stredu sa na Instagrame vyjadrili, že zostali kamarátmi. Obaja pre markiza.sk potvrdili, že ich cesty sa rozdelili, ale určite k sebe necítia žiaden hnev a v rozchode nezohrala úlohu žiadna tretia osoba.

Dávid sa k bývalej priateľke vyjadril veľmi pekne a podotkol, že ju má stále rád.

„Nikdy som sa nechcel dostať do tohto bodu. Veľa fanúšikov mi píše a pýtajú sa na dôvod, ale to je naša interná vec. Sú z toho smutní. Mám neskutočne veľa správ podpory, za čo ďakujem. Pýtali sa, či to bolo celé hrané, či sme to robili pre ľudí. NIE. NIKDY BY SOM SA NEZAHRÁVAL S JEJ CITMI!!! Všetko to bolo úprimné. Tá žena mi neskutočne prirástla k srdcu. Je to pre mňa ťažké sa s týmto vyrovnať. Ak sme si súdení, tak osud všetko zariadi a nájde nám našu spoločnú cestu. Mám ju veľmi rád. Zostali sme naďalej kamaráti," napísal nám Dávid.

„Rozišli sme sa v dobrom, stále sme v kontakte a aj sa stretávame. Takto to pre nás oboch bude lepšie. Pred dvoma mesiacmi sme už mali krízu a snažili sme sa to zachrániť, ale zistili sme, že bude lepšie, keď pôjdeme od seba. Nič zlé sa nestalo, ani v tom nie je žiadna iná osoba. Práve naopak, obaja sme si povedali, že dlho nikoho iného nechceme," povedala pre markiza.sk Lula s tým, že sa k sebe už nevrátia.

Zdroj:Instagram/llnzz