Farma cover

MARKÍZA • OD 30. 8. • 27. 8. NA VOYO •

Posledné slová na Farme: Niektorých už nechcem nikdy vidieť!

15. 12 2017 17:40 | Reflex
Posledná sedmička farmárov
Posledná sedmička farmárov Foto: TV Markíza

Šou dnes večer zažije veľké finále a farmári bilancujú, čo prežili.

Ubehlo už dlhých 14 týždňov, odkedy televízni farmári vymenili pohodlie svojich domov za opustenú farmu ako z minulého storočia. Šou dnes večer zažije veľké finále a farmári bilancujú, čo prežili.  

"Farmu si ja budem pamätať ako jednu veľkú skúsenosť v živote. Určite to nebola posledná šou, ktorú plánujem. V niečom ma to potlačilo dopredu," povedal Martin Urban.

"Budem odchádzať s pocitom, že som na seba hrdá. Zároveň s úľavou, pretože to tu bolo ťažké a zároveň so smútkom, pretože viem, že už tú chvíľu nevrátim," opísala Petra Palušková.

"Prídem domov a ďalšie mesiace budem žiť len Farmou, budem o tom stále hovoriť, čo som tu prežila a určite pred každým, komu o tom budem hovoriť, budem plakať. Za tými zážitkami," hovorí zase Michaela Kiripolská. 

"Naučila som sa robiť oštiepky, mliečne výrobky vyrábať, či dojiť. Niektorí mi dali strašne veľa psychickej podpory," tvrdí zase Anna Auxtová.

Niektorí farmári však odchádzajú s pocitom, že svojich kolegov z farmy už vidieť nikdy nemusia. Ktorí? Pozrite si video. 

 

Sledujte finále Farmy o 20.30 h na obrazovkách televízie Markíza už dnes.

Upútavka

 
Farma - v sobotu, 18. septembra, o 20.30 (a už v piatok na VOYO)!
Sledujte celé epizody na