Farma cover

MARKÍZA • OD 30. 8. • 27. 8. NA VOYO •

Hrubé porušenie pravidiel: Evu vyhodili z Farmy!

09. 11 2017 06:00 | pet
Eva musela Farmu opustiť
Eva musela Farmu opustiť Foto: TV Markíza
Kvetka oznamuje farmárom správu o Evinom vylúčení
Eva sa musela okamžite zbaliť
Eva sa lúči s Farmou

Pri nútenom odchode priznala city k Stanovi.

Absolútny šok na Farme! Eva Zelníková musí salaš okamžite opusť pre závažné porušenie pravidiel. Farmárom túto nečakanú správu oznámila Kvetka tesne pred voľbou prvého duelanta. Eva sa najskôr k situácii veľmi nechcela vyjadrovať, neskôr priznala, že na Farme mala ešte začiatkom týždňa tajnú návštevu.

Prišiel za ňou jej priateľ, ktorého k tomuto kroku dohnala pravdepodobne žiarlivosť. Hlavným motívom bolo údajne to, že chcel od Evy vysvetlenie, ako je to vlastne medzi ňou a Stanom. "Začalo sa to spoločnými taktikami a skončilo to citmi, nemôže za to ani jeden z nás,“ priznala sa nakoniec.

Eva vraj prostredníctvom priateľa dostala aj listy od rodiny, čokoládu či ďalšie drobnosti a práve to sa stalo príčinou jej nekompromisného vylúčenia. Súťažiaci totiž nie sú oprávnení počas účinkovania v šou s nikým komunikovať (samozrejme, okrem štábu), ani prijímať žiadne dary.

 

Do stráženej oblasti, kde sa Farma nakrúca, sa Evin priateľ dostal tak, že podplatil člena bezpečnostnej služby. Voči tomuto zamestnancovi boli za hrubé porušenie pracovnej disciplíny vyvodené zodpovedajúce dôsledky.

Viac sa dozviete v dnešnej epizóde Farmy o 21:30 na Markíze

 

Upútavka

 
Farma - v pondelok, 18. októbra, o 21.45 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na