Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Poznáme meno prvého finalistu Farmy: Lucia to dotiahla poriadne ďaleko!

11. 05 2016 07:00 | Martina Štefanková
Prvou finalistkou sa stáva Lucia
Prvou finalistkou sa stáva Lucia Foto: TV Markíza

S výberom finalistky ale neboli všetci spokojní.

O tomto by sa jej ani len nesnívalo! Keď Lucia Mokráňová prišla na tohtoročnú Farmu, sama nedúfala, že sa dostane až tak ďaleko - priamo do finále. A to pomerne jednoducho. Celý pobyt bola nekonfliktná, snažila sa viac pomáhať, ako škodiť a zrejme to bolo sympatické aj ostatným súťažiacim, ktorí ju zvolili, ako vôbec prvú finalistku šou. Každý jeden z nich sa rozhodol nielen podľa sympatií, ale aj podľa toho, kto by si to najviac zaslúžil.

Kvetka v kuchyni, za spoločným stolom vyhlásila: "Milá Lucka, o tebe farmári rozhodli, že ty... Ideš priamo do finále! " Lucia neverila vlastným ušiam: "To vážne?" Opýtala sa nesmelo moderátorky. Aké boli reakcie ostatných? Nie všetci sú s týmto výberom spokojní. Sledujte reakciu nespokojnej Šárky, ktorá si servítku pred ústa rozhodne nedala!

 

 Sledujte Farmu  štvrtok, 12. mája, o 21.45 na Markíze!

 

Porotca Braňo Križan nám predstavil krásnu snúbenicu, s ktorou čakajú syna. Exkluzívne nám prezradili meno. Ako sa bude volať malý MasterChef?

Tešte sa na novú šou Dobre vedieť! Juraj Kemka a Robo Jakab budú spolu s hosťami odpovedať na otázky v kvízovej šou. Prvý rozhovor jedine u nás!

Vášeň, láska i nenávisť. Osudové vzťahy im komplikujú život. Láska im pomáha prekonať nástrahy života.

 

Upútavka

 
Farma: Finále - v sobotu, 17. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na