Farma cover

MARKÍZA • OD 30. 8. • 27. 8. NA VOYO •

Miki sa zvíja v bolestiach: Vieme, čo sa stalo!

03. 05 2016 10:43 | Martina Štefanková
Ferleťák na zemi
Ferleťák na zemi Foto: TV Markíza

Útok vola!

Odniesli si to jeho rebrá. Na statku sa vo veľkom pracuje. Farmári do roboty zapriahli aj bývalých súťažiacich, no asi najväčší problém mali s "odvozom" hnoja. Voly ich akosi nechceli poslúchať. Špeciálne si to odniesol Miki Ferleťák. Ten chcel jednému z volov uvoľniť popruh a v tom to prišlo. Zviera sa sa naľakalo a zaútočilo na farmára.   

Miki prezradil, že útok očakával, no aj napriek tomu ho to prekvapilo: "Mal som v podvedomí, čo sa môže stať, no v tej chvíli som nevedel zareagovať, jednoducho mi rohami buchol do rebier." Miki okamžite spadol na zem v bolestiach. Našťastie sa mu nič vážne nestalo, odnieslo si to len jeho tričko a na koži mal len škrabanec. Pozrite si celú situáciu. Samozrejme už dnes večer na Markíze uvidíte viac!

 

Sledujte Farmu už dnes večer  o 21.45 na Markíze!

 
 

Ten moment, keď sa Lukymu Adamcovi v živom vysielaní zasekol v ústach umelý chrup, musíte vidieť! Slovenský spevák sa v nedeľu stal víťazom šou Tvoja tvár znie povedome.

Chanas opäť na Farme? Nie je jediným staronovým farmárom, kto sa vrátil...

Kompletný zoznam účinkujúcich druhej série šou Tvoja tvár znie povedome. Meniť na hviezdy pop music sa bude známa slovenská speváčka aj moderátorka TV Markíza.