Farma cover

MARKÍZA • OD 5. 9. NA MARKÍZE•

Taja vzťah? Čo má Lenka s Filkorom?

14. 04 2016 15:00 | Martina Štefanková
Filkor a Hrčková
Filkor a Hrčková Foto: TV Markíza

Prihrieva si polievočku na všetkých frontoch.

V poslednom čase sa takmer všetko, čo sa deje na Farme točí iba okolo Lenky. Najskôr vyznala viac, ako kamarátsku lásku Lucii Mokráňovej, čím si ju definitívne získala na svoju stranu. Preslov dala aj Bubici, ktorej bolo spočiatku ľúto, že ju kamarátky farmárky neberú medzi seba a najnovšie sa so svojimi pocitmi vyznala aj Filkorovi. Že vraj je pre ňu ako jej otec, ktorého nemala. Na čo Filkor zareagoval takto: "Stále máš vo mne oporu. Ja som ti povedal, kým budem na farme, pomôžem ti, postarám sa o teba."

Lenka ho preto vrúcne objala. Je zrejme nadšená z toho, že na statku získala oporný bod, ktorý potrebovala. Ľubo je v konečnom dôsledku rád, že Lenka sa na neho obrátila. Budú zo svojho blízkeho priateľstva  profitovať? Sledujte video!

 

Sledujte Farmu už dnes večer o 21.45 na Markíze!

 


Štvrtý porotca v šou MasterChef: Stačí jeho úsmev a baby aj variť zabudnú! Exkluzívny rozhovor v zákulisí pred jeho premiérou v kuchárskej šou. 

Švidraňová je oficiálne single, no pred našou kamerou sa preriekla! Toho muža stopercentne poznáte.

Nech žije rock´n roll: Ktorý interpret či kapela je pre vás legendou? Hlasujte za skladby, ktoré sa objavili v rebríčku Chart Show.

Upútavka

 
Farma 14 - od 5. septembra
Sledujte celé epizody na