MARKÍZA • PIATOK • 20.30 •

EXKLUZÍVNE zábery z Farmy, ktoré ešte nikto nevidel!

25. 02 2016 10:00 | Martina
Farma
Farma Foto: TV Markíza

Tu sa to všetko odohrá!

Ste zvedaví kde sa Farma nachádza? Farmárčilo sa v okolí Dudiniec, Myjavy, či Banskej Štiavnice no teraz bude všetko inak. Farmári budú musieť zvládnuť neľútostivé podmienky v okolí Turca. A keďže je statok na severnom Slovensku - hlboko v lese, budú musieť bojovať s mrazmi, snehom a nieje vylúčený ani kontakt so zvieratami. Farmári to teda rozhodne nebudú mať jednoduché! 
  
Tohtoročná novinka je, že farmári nebudú mať, ako sa hovorí na ružiach ustlané. Budú musieť zvládnuť žiť medzi statkom a to v jednej miestnosti. Vyzerá to tak, že táto Farma bude bojom o prežitie. Pozrite si exkluzívne zábery Farmy.

Len na našom webe si môžete pozrieť zábery z Farmy. Presne takto to vyzeralo v jej útrobách krátko pred nasťahovaním súťažiacich. Budú mať čo robiť, kým dajú všetko do poriadku tak, aby mohli bývať.

 


Začíname už ZAJTRA! Sledujte Farmu v piatok 26. februára o 21.50 na Markíze!

 

Známa herečka túži po úlohe v slovenskom filme, ktorý by raz získal Oscara. Tvrdí, že to nie je jednoduché, ale ani nemožné!

Dicaprio Oscara nepotrebuje. Za posledný film Revenant má už niekoľko cien. Čítajte o najdiskutovanejšom hercovi súčasnosti viac!

Neverili ste doteraz v prevteľovanie? Markíza má dôkaz, že to skutočne funguje. Nová šou Markízy štartuje siesteho marca.

Komentáre (0)