Farma cover

MARKÍZA • PO, UT, ŠT, PIA A SO • V PREDSTIHU NA VOYO •

Božka nevie zabudnúť: 5 dôvodov, prečo ísť na Farmu!

08. 04 2015 15:30 | Narcis
Božka Candráková
Božka Candráková

Farma jej zmenila život a priniesla lásku!

Exfarmárka Božka Candráková si pobyt na Farme doteraz veľmi pochvaľuje - človek získa veľmi veľa psychicky aj fyzicky, zocelí sa, takpovediac dozrie. Vo videu si vypočujte 5 dôvodov, prečo by človek na Farmu mal ísť, zisťovali sme však aj 5 proti, respektíve kto by to nezvládol a ani sa nemusí pokúšať tam ísť... Božka otvorene hovorí, že Farma jej zmenila život a dosiaľ má neuveriteľné množstvo fanúšikov. Denne má vraj okolo 400 správ na sociálnej sieti, dosiaľ rozdáva autogramy, pozývajú ju na rôzne akcie, ale aj - neuveríte - dovolenky... Opýtali sme sa teda - má aj viac nápadníkov? Dozviete sa vo videu! 

 

Vy sa môžete už teraz tešiť na ďalšie zážitky a dobrodružstvá nových farmárov, medzi ktorými sa môže ocitnúť aj ktokoľvek z vás! Opäť vás čaká najlepší zážitok tvojho života! Staň sa farmárom a dokáž, že na to máš! PRIHLASOVACÍ FORMULÁR NÁJDETE TU!

Božke nepriniesla Farma len skúsenosti, zážitky a mediálnu pozornosť. Priniesla jej aj nový vzťah, ktorý stále trvá. S Rezom tvoria pár už niekoľko mesiacov a hoci sú spolu šťastní, priznávajú, že občas to medzi nimi iskrí ako v talianskom manželstve...

 

Už sme o tom neraz písali aj my, že exfarmári Reza a Božka sú spolu nejako príliš často: Nová farmárska láska? Božka a Reza!?

"Ja som hráčka, ostatní sú makači!“, tvrdila svojho času najkontroverznejšia farmárka Jana, ktorá mala najviac prepracovanú taktiku: Sexica Jana! Takto sa zapísala do farmárskych dejín!

Z bývalej farmárky je modelka?: Tak o toto je išlo? Toto chcela exfarmárka Božka?


Upútavka

 
Farma - vo štvrtok, 22. septembra, o 21.50 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na