Farma cover

MARKÍZA • PO, UT, ŠT, PIA A SO • V PREDSTIHU NA VOYO •

Bývalé farmárky a ich najpikantnejšie scény!

15. 07 2014 14:00 | nl
Súčasťou farmy boli vždy krásne ženy
Súčasťou farmy boli vždy krásne ženy Foto: TV Markíza

Sú to predsa krásne a príťažlivé ženy!

Už čoskoro budeme opäť svedkami snaženia niekoľkých ľudí prežiť na Farme. V drsných podmienkach medzi neznámymi ľuďmi. Bez výdobytkov civilizácie a pod drobnohľadom kamier. My sami sme však boli už niekoľkokrát svedkami, že sa to dá. Občas to chce iba pevné nervy, ale dá sa! Veď aj popri drine a hádkach bolo na Farme vždy aj veľa zábavy! A postarali sa o to väčšinou hlavne farmárky. Tak, ako si pamätáme najmä tie z druhej série, ktoré sa neraz ukázali v plnej kráse! Nakoľko sa neboja ukázať pred celým svetom - a to v Evinom rúchu - potešili už svojimi fotografiami nejedného pána! Sú to predsa krásne a príťažlivé ženy! Svet šoubiznisu je však krutý, preto sa niektoré z nich rozhodli svoj vzhľad tak trošku vylepšiť - napríklad Monika Hrajnohová z predošlej Farmy! Najznámejšou farmárkou, ktorá má fotenie aktov na dennom poriadku, je Andrea Járová. Touto záľubou sa ale netají ani Lucia Frčková. A kvôli foteniu urobiť čokoľvek neváhala svojho času ani Nikola Komorová!

 
 
Ak však máte chuť aj na čosi odvážnejšie, pozrite si video, v ktorom sa bývalé farmárky producírovali jedna radosť...

 

Na Farme nikdy nebola núdza o pekné dievčatá. Pozrite si výber toho najlepšieho. Dievčatá poukazovali viac než chceli: Farmárky bez zábran: Odhalili prsia a nielen tie! 

Určite si ešte spomínate na Janu Hrmovú, ktorá bola jednou z najvýraznejších hráčok v štvrtej sérii Farmy: Sexica Jana Hrmová: Takto to všetko začalo!

Je to pravda! Veronika Pavlíková a Pavol "Paco" Styk sú stále spolu! Spoznali sa na Farme, zaľúbili sa do seba a takmer každý predpokladal, že je to láska ako v "pionierskom tábore" - prejde leto, prejde láska. Nestalo sa: Veronika a Paco z Farmy: Láska trvá a... trvá?

Pozrite sa, k čomu donútila Jana Hrmová Števa Vojteka a svoju babičku. Toto je jej farmárske Chubby Bunny: Jana Hrmová opäť vystrája! Popučíte sa od smiechu!

Farmárka Božka odhodila zábrany! S kolegami farmármi si život užíva NAPLNO!

Upútavka

 
Farma - v utorok, 29. novembra, o 21.00 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na