13. 03 2017 06:00 , článok bol aktualizovaný 13. 06 2017 11:22 | www.markiza.sk

Zapojte sa do súťaže s Farmou a vyhrajte každý týždeň produkty Šupa!

Stačí len správne odpovedať na aktuálnu súťažnú otázku a ste v hre o výhru aktuálneho kola i hlavnú cenu!

Farma 2017
Farma 2017 Foto: TV Markíza

Sledujte šou Farma, vysielanú televíziou Markíza od 9. marca, zapojte sa do súťaže a vyhrajte každý týždeň skvelé ceny od spoločnosti Šupa! Zapojiť do súťaže sa môžete v období od 13. marca 2017 zaslaním odpovede na aktuálnu otázku prostredníctvom SMS správy v tvare FARMA (medzera) A alebo B na číslo 6665. (Cena SMS je 1EUR s DPH. A pozor, text SMS musí byť bez diakritiky!) Každá platná SMS sa zároveň zapája aj do žrebovania o hlavnú cenu – Traktorovú benzínovú hydrostatickú kosačku STIGA Estate 3084 H.

traktorová benzínová hydrostatická kosačka STIGA Estate 3084 H
Foto: Šupa Technika
 


Štatút súťaže nájdete TU!


Update:
Výhercom 13. kola súťaže a majiteľom novej benzínovej kosačky s pojazdom STIGA Twinclip 55 SV H sa stal pán Miroslav Š. zo Sniny. Blahoželáme!

Výherkyňou 12. kola súťaže a majiteľkou novej benzínovej kosačky s pojazdom STIGA Combi 55 SQ B sa stala pani Marta J. z Handlovej. Blahoželáme!

Výherkyňou 11. kola súťaže a majiteľkou novej benzínovej kosačky s pojazdom STIGA Combi 48 B sa stala pani Mária D. z Bratislavy. Blahoželáme!

Výherkyňou 10. kola súťaže a majiteľkou novej motorovej kosačky STIGA Combi 48 B sa stala pani Helena M. zo Žiliny. Blahoželáme!

Výhercom 9. kola súťaže a majiteľom novej elektrickej kosačky STIGA Combi 44 sa stal pán František H. z Čadce. Blahoželáme!

Výherkyňou 8. kola súťaže a majiteľkou nového krovinorezu motorového STIGA SBC 252 D sa stala pani Bohdana B. zo Zborova. Blahoželáme!

Výhercom 7. kola súťaže a majiteľom novej reťazovej motorovej píly STIGA SP 375 sa stal pán Pavel G. z Hnúšte. Blahoželáme!

Výhercom 6. kola súťaže a majiteľom nového vyžínača STIGA SGT 226 J sa stal pán Ladislav T. z Petroviec. Blahoželáme!

Výherkyňou 5. kola súťaže a majiteľkou nového prerezávača trávnika STIGA SV 213 sa stala pani Viera S. zo Zemianskych Kostolian. Blahoželáme!

Výherkyňou 4. kola súťaže a majiteľkou novej elektrickej kosačky STIGA COLLECTOR 40 sa stala pani Jana Z. z Dolného Kubína. Blahoželáme!

Výherkyňou 3. kola súťaže a majiteľkou nového elektrického vyžínača STIGA SGT 1000 J sa stala pani Magdaléna Š. z Nitry. Blahoželáme!

Výherkyňou 2. kola súťaže a majiteľkou nového elektrického fukára a vysávača STIGA SBL 2600 sa stala pani Magdaléna W. z Jatova. Blahoželáme!

Výherkyňou 1. kola súťaže a majiteľkou nového elektrického plotostrihu STIGA SHT 500 sa stala pani Mária Z. z Handlovej. Blahoželáme!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Farma - v piatok, 24. novembra, o 20.30!
Najčítanejšie zo sekcie Farma