MARKÍZA • OD SEPTEMBRA •

Bývalý farmár sa chváli cudzím perím: Za toto by mu hrozil doživotný zákaz!

29. 01 2019 16:00 | pet
Nikolas Nikolič
Nikolas Nikolič Foto: TV Markíza

Extravagantný kaderník Nikolas zverejnil kontroverznú fotografiu.

Spomínate si na Nikolasa Nikoliča z Farmy 8? Extravagantný kaderník sa počas účinkovania v drsnej reality šou staral nielen o vlasy kolegov na statku, ale aj o dobrú náladu a na starosti mal aj veštenie z kariet. Nedávno sa pripomenul zaujímavou fotografiou.

Prelom rokov strávil v Egypte a pochválil sa záberom, z ktorého jeho kamaráti na sociálnej sieti odpadávali. Lenže Nikolas sa evidente chválil cudzím perím! Záber z vrcholu pyramídy totiž nie je jeho a v komentároch pochvalné slová jeho známych nijako nevyvrátil, ani bližšie nešpecifikoval.

Na pyramídy v Gíze sa liezť nesmie, komplex je súčasťou svetového dedičstva UNESCO od roku 1979. Egyptské zákony sú veľmi prísne a za takýto priestupok hrozí previnilcovi tvrdý trest. Čo na vlastnej koži zažil autor tejto fotografie.

Incident sa stal ešte na začiatku roku 2016. Vtedy 18-ročný Nemec Andrej Ciesielski vyliezol na Cheopsovu pyramídu a celý výstup si nakrútil. Následne ho zadržala polícia a za poškodenie pamiatok (oficiálne obvinenie) mu hrozili až tri roky väzenia. Do basy nakoniec nešiel, ale dostal doživotný zákaz vstupu do krajiny!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma Casting Call - Východ
Sledujte celé epizody na