MARKÍZA • OD SEPTEMBRA •

Táňa a Peter po Farme nezaháľajú: Rozbehli spoločný biznis!

25. 01 2019 09:00 | pet
Peter Harezník a Táňa Brunayová
Peter Harezník a Táňa Brunayová Foto: TV Markíza
Petrova chata v Oravskom Podzámku
Petrova chata v Oravskom Podzámku
Chatová oblasť, v ktorej sa nachádza aj Petrov domček

Vrhli sa na turistický ruch.

Peter Harezník sa netajil tým, že peniaze z prípadnej výhry v drsnej reality šou Farma, by investoval do dokončenia domu. K rozprávkovej sume 75 000 eur sa síce vo finále nedostal, ale hlavu určite nevešia. Momentálne pracuje na novom pláne.

Spolu s Táňou Brunayovou, s ktorou si našli k sebe cestu práve na Farme, rozbiehajú spoločný biznis. Vrhli sa na cestovný ruch a do prenájmu momentálne ponúkajú práve Petrov dom v obľúbenej turistickej lokalite Oravský Podzámok. 

Peter Harezník a Táňa Brunayová
Foto: TV Markíza
 

"Peter dom postavil sám, čiastočne mu pomáhali známi a členovia rodiny. Pôvodne ho plánoval pre vlastné bývanie, ale keďže sa nachádza v chatovej oblasti, iba kilometer od lyžiarskeho strediska, rozhodol sa ho prenajímať ako chatu," prezradila nám Táňa, ktorá Petrovi pomáha najmä s propagáciou.

Dvojjpodlažná chata síce ešte potrebuje dokončiť fasádu, čiastočne upraviť pozemok a osadiť plot, ale vnútri je kompletne zariadená a pohodlne sa v nej ubytuje šesť ľudí. Bývalá farmárka si toto miesto a okolie doslova zamilovala.

"Okolo je nádherná príroda, hneď za domom začína les. V zime je to tu úžasné, môžete chodiť na prechádzky, deti sa vybláznia pri sánkovačke. Navyše majitelia okolitých chát sú fantastickí ľudia, vždy sú ochotní pomôcť. Napríklad, keď niekto zapadne s autom," vyjadrila sa s neskrývaným nadšením.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma Casting Call - Východ
Sledujte celé epizody na