MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tajomstvo exfarmára Michala odhalené. Tvoril pár s krásnou Karin!

21. 01 2019 10:35 | nt
Michal Gajdošech
Michal Gajdošech

Už pár týždňov po skončení Farmy X sa nedalo na Michalovom Instagrame prehliadnuť, že trávi čas s krásnou tmavovláskou.

Bývalý farmár Michal Gajdošech to má so vzťahmi v poslednom čase akési komplikovanejšie. V rybárskej osade počas šou zamotal hlavu Lívii Chvostíkovej a vyzeralo to tak, že aj on k nej niečo cíti. City ale po skončení šou ochladli, no z dvojice sa vraj stali dobrí priatelia.

Už pár týždňov po skončení Farmy X sa nedalo na Michalovom Instagrame prehliadnuť, že trávi čas s krásnou tmavovláskou. Tou je rodáčka z Lučenca Karin Kmeťová.

Dvadsaťštyriročná Slovenka taktiež žije a pôsobí v Prahe a niektorým je možno povedomá, pretože sa môže popýšiť titulom MISS Sympatia 2014.

Michala sme oslovili, aby sa nám k vzťahu vyjadril. Keďže bola dvojica v začiatkoch, odmietol to komentovať.

Páriku to nesmierne pristalo, ale nakoniec to nevyšlo. "Stretávali sme sa dva mesiace a spočiatku to bolo super, ale potom som si uvedomil, že ju beriem viac ako kamarátku ako priateľku. Nechcel som ju ťahať za nos, tak som sa s ňou o tom otvorene porzprával a povedal, že neovplyvním to, čo cítim a radšej to ukončil skôr, ako by som to naťahoval. Čím neskôr by som to urobil, tým by to bolo horšie. Ostali sme kamaráti, stále sa bavíme a chodíme spolu cvičiť. Niekedy osudu neporučíš," povedal sexy model pre markiza.sk.Zdroj: Instagram/migajdo

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma: FINÁLE - v piatok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na