MARKÍZA • OD SEPTEMBRA •

TOP udalosti na Farme X! Sex, tehotenstvo a veľký zvrat

01. 01 2019 10:00 | zv
Farma X.
Farma X. Foto: TV Markíza

Toto vás zo života na Farme X zaujalo najviac.

Reality šou Farma je vždy zárukou toho, že sa divák nudiť rozhodne nebude. Desiaty ročník nebol žiadnou výnimkou. Do súťaže o rozprávkovú výhru 75-tisíc eur sa prihlásila rôznorodá skupina ľudí s odlišnými povahovými črtami, čo vyvolalo všetky druhy emócií.

Na Farme sme videli vznik úprimných priateľstiev, lásky, vášne, ale aj neznášanlivosti. Pozrite si témy, ktoré vás na našom webe zaujali najviac.

Dominikov prvý sex, ktorý neskôr zrejme oľutoval, bol počas prvých týždňov na Farme téma číslo jeden.

Dominik už nie je panic. Prvý sex na Farme!

Po intímnom zblížení Dominika a Mišky prišli dohady, či ich spoločná noc nemá následky. Farmárka totiž mladému neskúsenému drevorubačovi potajme povedala, že je tehotná. To sa ale neskôr snažila vyvrátiť a tvrdila, že to bolo len taktika.

Tak to celé vzniklo:

Miša je tehotná! Dominik na pokraji nervového zrútenia

 

Blízko k sebe mali aj Táňa a Peter. Hoci na Farme celý čas tvrdili, že riešia iba "taktiku" a medzi nimi nič viac nie je, v reálnom živote to nakoniec vyzeralo inak. Táni sa zmenil život, opustila snúbenca a nakoniec priznala, že aj po skončení reality šou sú s Petrom spolu a ľúbia sa.

Veľký zvrat v Táninom živote. Rozchod s partnerom

tH5N.tana_pes_jpg.jpg
Foto: TV Markíza
 

Najviac zo všetkého ste však klikali na článok, v ktorom sme zverejnili meno výhercu desiatej série reality šou. Pozrite si ešte raz Dominikovu úprimnú reakciu.

Dominik Porubský je kráľom Farmy X. Podelí sa s Milanom o výhru?

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma Casting Call - Východ
Sledujte celé epizody na