MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Farmárka Michaela pobúrila divákov. Pustila sa aj do Evelyn

10. 12 2018 14:00 | zv
Michaela reagovala na jej údajne tehotenstvo.
Michaela reagovala na jej údajne tehotenstvo. Foto: TV Markíza

Ľudia ju v komentároch nešetrili.

Finále desiatej série reality šou Farma prinieslo viacero prekvapivých momentov. Kým trojica finalistov Dominik, Milan a Peter sa sústredila najmä na duel a výhru 75 000 eur, ktorú mali na dosah, exfarmári riešili staré krivdy.

Počas živého prenosu sa púšťali rôzne dokrútky, ktoré zachytávali 14 týždňov strávených na statku. Okrem iného sa nezabudlo ani na komplikované vzťahy súťažiacich. Moderátorka Evelyn malá neľahkú úlohu, otvoriť musela pálčivú tému - údajne Mišine tehotenstvo.

Farmárky sa slušne opýtala, ako to bolo, či naozaj čakala s Dominikom dieťa. Takú reakciu ale určite nečakala. Matka dvoch detí sa neovládla a začala útočiť.

 

Ľudia ju zhodili pod čiernu zem

Ľudia ju na sociálnych sieťach nešetrili. Jej správanie prirovnali k tretej cenovej kategórii. Niektorí písali, že je určite pod vplyvom alkoholu, iní nechápali, že sa takto vyjadruje matka. Prečítajte si niektoré z kritických komentárov:

„Tá Michaela je jedna taká primitívna žena, nemá úroveň. Forma komunikácie, ktorú predviedla vo finále, patrí tak do krčmy."

„Miša a ty ožranka, uvedom sa, po kom tam bliakaš.. To už kde sme, že si takáto žumpa dovolí húkať po moderátorke?"

„Miša, tá si môže dať aj purpurové vlasy, ale keď otvorí ústa, tak jej žiadny odtieň nepomôže. Buranka a sedláčka najväčšieho zrna."

„Miša predviedla, že je inteligenčne totálne mimo a viditeľne sa farmári nevedia zmieriť s kritikou na svoju adresu."

„Asi sa s Petrom pred finále "potúžili". Obaja trepú dve na tri."

„Akože, mám dosť. Ako môže jedna matka, dospelá osoba a ešte, keď to ide live, tak odpovedať a viesť rozhovor. Veď to je rozum na bode mrazu."

„Miška sa chovala ako posledný ožran z piatej cenovej hrôza."

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma: FINÁLE - v piatok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na