MARKÍZA • OD SEPTEMBRA •

Konečne! Peter a Táňa priznali, že sa ľúbia

07. 12 2018 22:21 | nt
Táňa sa lúči s Petrom
Táňa sa lúči s Petrom Foto: TV Markíza

Prestali to tajiť už počas finále Farmy.

Táňa Brunayová je hrdá odvážna žena, ktorá sa riadi rozumom a srdce akosi nepočúvala. Na Farmu prišla ako zadaná žena a matka dcéry. Odborníčka na zdravú stravu a cvičenie si ale na statku akosi viac porozumela s Petrom Harezníkom.

Celé Slovensko videlo na televíznych obrazovkách, že to medzi týmito dvomi iskrí. Dokonca sme všetci videli vďaka kamerám na každom rohu aj niečo viac a farmári si neraz vypočuli aj to, čo vlastne nechceli. Peter aj Táňa ale zaryto tvrdili, že ide o taktitu a nič intímne medzi nimi nie je a len to hrajú.

Všetci to videli, všetci to vedeli, ale títo dvaja to akosi tvrdohlavo popierali. Po tom, ako Táňa vypadla v dueli s Martinom Šmahelom, potvrdila, že so snúbencom, za ktorého sa mala onedlho vydávať, sa rozišla.

Pár hodín pred veľkolepým finále Farmy to dvojica konečne priznala počas livestreamu Martina Šmahela na Instagrame. Táňa a Peter nahlas povedali, že sa ľúbia a že sú spolu.

"Môj život sa posunul k lepšiemu. Urobila som správne rozhodnutie, ktoré som mala urobiť dávno. Môj vzťah bol taký, aký bol. Viem, prečo som konala tak, ako som konala. Ja sa rozhodujem a rozhodujem sa sama za seba. Konečne som šťastná," povedala Táňa počas živého prenosu.

"Chcel by som poďakovať neprajníkom, čo nás odsudzujú. Nech sa každý pozrie do vlastného hniezda a potom nech odsudzuje," povedal Peter.

Láska prekoná všetky prekážky. Držíme im palce.


Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma Casting Call - Západ
Sledujte celé epizody na