MARKÍZA • OD SEPTEMBRA •

Maiga slovne zaútočil na Karin. Farmári mu odkazujú: Si diabol v ľudskej podobe

07. 12 2018 15:55 | markiza.sk
Maiga slovne zaútočil na Karin. Farmári mu odkazujú: Si diabol v ľudskej podobe
Maiga slovne zaútočil na Karin. Farmári mu odkazujú: Si diabol v ľudskej podobe Foto: TV Markíza

Hviezda snímok Fontána pre Zuzanu si po svojom odchode zo statku nedávala servítku pred ústa a povedala si svoj názor na jednotlivých farmárov.

Dnes čaká televíznych divákov veľkolepé finále šou Farma X. Všetci farmári sú už doma a tí, ktorí boli na statku až do konca, si až teraz spätne pozreli, čo bolo v televízii, čo o nich kto povedal či napísal. Niektorí veru vpadli do krutej reality.

Farmári sú v šoku najmä z toho, čo o nich rozpráva Ibrahim Maiga. Toho mali všetci za láskavého mierumilovného človeka. Pri náročných podmienkach na Farme každému občas praskli nervy a aj Ibimu. Postupne však od neho začali farmári bočiť.

Hviezda snímok Fontána pre Zuzanu si po svojom odchode zo statku nedávala servítku pred ústa a povedala si svoj názor na jednotlivých farmárov. Nedávno si na paškál vzal Karin Dvořákovú, o ktorej povedal: "Bral som ju ako spestrenie Farmy, ale tak ako každý, aj ona má svoje chyby. Karin potrebovala hodinu ráno na maľovanie, poobede hodinu na maľovanie. Vkuse sa maľovala, fajčila tam, pili tam alkohol a strašne veľa tam nadávala."

Priznal tiež, prečo sa vlastne do Karin pustil. Podľa neho klame, vymýšľa si a hrá divadlo. Dodal ale, že ju má stále rád. Karin sa Maigove slová dotkli a zareagovala aj ona.

"Ibinko, prosím ťa, daj mi pokoj. Prestaň ma riešiť v bulvári, na tvojom youtube a daj pokoj ľuďom. Ty ide o mne hovoriť, že som herec? Naozaj? Moji fanúšikovia ma majú radi, vieš prečo? Lebo sa nikdy nepretvarujem a som úprimná. To, že ty si pravdu nezvládol neznamená, aby si si ma bral do úst. Aj tak ťa mám rada a rešpektujem, ale DOSŤ.Vyprosím si, že ideš takto verejne klamať ľudí. Nikdy som sa neožrala na Farme (ako si to ty povedal) a nikdy som sa nemaľovala celý deň. Trápne, úbohé, pod úroveň," napísala na sociálnej sieti.

karin2.jpg
Foto: Instagram/ karinnett
 

Blonďavá farmárka nebola jediná, do koho sa Ibrahim Maiga obul. Svoj názor vyjadril aj na Martina Šmahel, Milana Vysokaia, Renátu Greschner či Dominika Porubského.

Bolo len otázkou času, kedy teda zareaguje aj niekto iný. Na youtube sa v komentároch ozval Milan Vysokai, ale jeho komentár Ibi zmazal.

"Ibinko, strašné sklamanie. Môj pohár trpezlivosti pretiekol. Ty si diabol v ľudskej podobe. Ľudia, on sa pasuje za stelesnenú dobrotu, ale velikánsky pozor naňho. Za tým detským nevinným úsmevom sa skrýva velikánske zlo. Mrzí ma len jedno, že som ťa na Farme neodhalil a bral som ťa ako kamaráta. Do poslednej chvíle som ani len netušil, čo si zač. Si strašne zákerný, mrzí ma to," napísal.

karin.jpg
Foto: Instagram/ karinnett
 

Dnes sa určite všetci stretnú na finále, kto vie, ako to dopadne.

Sledujte finále Farmy o 20.30 h na obrazovkách televízie Markíza.

 Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma Casting Call - Východ
Sledujte celé epizody na