MARKÍZA • OD SEPTEMBRA •

Exfarmárky si skočili do vlasov. Padli vážne obvinenia aj vulgarizmy

15. 11 2018 10:20 | markiza.sk
Eva vs. Lula
Eva vs. Lula Foto: llnzz Instagram/evazelnikova

Toto môže mať ešte dohru.

Lucia Gachulincová a Eva Zelníková si poriadne skočili do vlasov. Ich ostrá výmena názorov sa objavila na Instagrame. Osobnú komunikáciu, v ktorej padali vulgarizmy a vážne obvinenia, zverejnila samotná Lula.

Čiernovlásku totiž nahnevala ponuka práce od istej firmy, ktorá propaguje detoxikačné kúry. Lula sa verejne vyjadrila, že ide o podfuk, pri ktorom by síce zarobila veľké peniaze, no ľuďom to pri chudnutí reálne nepomáha.

„Nechcem na nikoho útočiť. Rešpektujem každého voľbu. Len ja s tým nesúhlasím a je mi zle z pyramídových biznisov. Myslím si, že za tie peniaze existujú lepšie výrobky," napísala na Instagrame.

Zdroj:Instagram/llnzz

Na jej príbeh do súkromnej správy reagovala Eva, ktorá pracuje s detoxikačnými kúrami a firmu si zastala. Blondínka neskrývala rozhorčenie a zabŕdla aj do súkromia.

„Je to firma s 30-ročnou tradíciou a vôbec ju nepoznáš. Nemáš právo súdiť ju a hovoriť o nej, pretože nevieš ani základy fungovania. A že zrovna ty tu ideš rozprávať niečo o morálke. Ty, čo si zarovno vypisovala o láske k Davidovi a nechávala sa šu***ať Tomy Kottym," reagovala Eva.

Zdroj:Instagram/evazelnikova

Týmto útokom ich komunikácia neskončila a Lula si tiež servítku pred ústa viac nedávala: „Prosím? Toto si veľmi pr*****la. Keď som predávala tvoj detox, tak si ma nútila sťahovať brucho a potom si ho následne upravovala, aby som bola akože tučná. Hlavne, nech sa Eva postaví na váhu a zistíme, ako ten detox funguje."

Vyzerá to tak, že dievčatá momentálne spolu na kávu nepôjdu. Či si to vysvetlia ako dospelé ženy a zakopú vojnovú sekeru, alebo to bude mať ešte dohru, uvidíme neskôr.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma Casting Call - Západ
Sledujte celé epizody na