MARKÍZA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:40 • DUEL • PIATOK • 20:30 •

Toto sa na Farme ešte nestalo! Šok pred duelom, nakoniec odchádza Brychtová

07. 09 2018 22:18 | pet
Katka Brychtová opustila Farmu dobrovoľne
Katka Brychtová opustila Farmu dobrovoľne Foto: TV Markíza
Miška prišla do duelovej stodoly sama
Za náhradnú súperku si vybrala Moniku
Monika zvíťazila 3:1

Šľachetné gesto moderátorky, svoj život darovala porazenej duelantke.

Farma X má za sebou prvý duel a hru opúšťa prvý súťažiaci. Lenže tentoraz bolo všetko absolútne neštandarné, pretože sa udiala situácia, aká sa v histórii slovenskej verzie drsnej reality šou ešte nikdy nestala!

Lenka Horníková totiž na duel neprišla, zmizla z duelovej chatky a ušla domov. (Viac informácií o celej kauze už v sobotu). Druhá duelantka Miška Štefániková tak zostala bez súperky. Pravidlá sú však nekompromisné a duel sa musel konať.

Miška si preto musela vybrať novú protivníčku z ostatných farmárov. Jej voľbou bola Monika Siposová, o ktorej si Michaela myslela, že jej víťazstvo pustí, pretože by chcela ísť domov. Všetko bolo nakoniec inak a Monika zvíťazila 3:1.

No Miša smútiť nemusela, na Farme zostáva. Katka Brychtová nečakane spravila šľachetné gesto a venovala jej svoj život. "Som rada, že tu môžu zostať obe dievčatá, ktoré boli v dueli. Určite si to zaslúžia," povedala Katka tesne pred odchodom domov. 

 

Farmu opúšťala dojatá a so slzami v očiach. Do drsnej reality šou išla s vedomím, že pravdepodobne vypadne ako prvá. Vôbec nerátala s tým, ako veľmi ju pobyt na Farme zasiahne: "Bola to veľmi výrazná a silná skúsenosť!"

Farma X pokračuje v pondelok 10. septembra o 21:20 na Markíze

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma - v piatok, 21. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na