MARKÍZA • OD SEPTEMBRA •

Bývalá farmárka a jej záhadné fotky. Veď toto je už ako z filmu pre dospelých

06. 08 2018 17:54 | nt
Petra Palusková
Petra Palusková Foto: TV Markíza
Petra Palusková
Petra si pasenie ovečiek obľúbila
Petra Palusková

Pred pár dňami totiž zverejnila v Instastories veľmi pikantnú fotografiu.

Češku Petru Palúskovú niekedy vnímali viacerí účastníci z Farmy tak, akoby mala svoj vlastný svet, ale v skutočnosti bola vo väčšine prípadov rozkošná a veľmi sa na statku snažila. Väčšina z televíznych divákov ju vnímala ako naivné dievča. Petra však dokáže poriadne vystrčiť rožky.

Dôkazom sú nielen jej profesionálne polonahé fotografie z minulosti, keď sa živila ako glamour modelka, ale aj nedávne zábery na sociálnej sieti. 

Petra Palusková
Foto: TV Markíza
 

Všetko nasvedčuje tomu, že po Petrinom boku je nová láska a ona je pre svojho muža ochotná urobiť čokoľvek. Ako dôkaz pridala fotografiu z baru, na ktorom leží s poriadne rozkročenými nohami. O pár dní ale snímku zmazala.

Zašla ešte ďalej. Pred pár dňami totiž zverejnila v Instastories veľmi pikantnú fotografiu. Na sebe mala kúsok, ktorý sa ani nedá nazvať podprsenkou, keďže jej len rámoval prsia, ale inak boli celé odhalené. Petra si ich síce zakrývala rukou, ale aj tak jej všetko vykuklo. Navyše od "podprsenky" sa jej k hrdlu ťahalo niečo ako obojok. Bývalá farmárka si ešte na fotku pridala filter, ktorý jej na tvár pridal ušká a psí ňufák. 

FOTOGRAFIU NÁJDETE V GALÉRII.

Chcela tak naznačiť, že si jej priateľ môže robiť s jej telom čo chce? Alebo išlo o zábery z fotenia? Neskôr totiž pridala aj snímku s ďalšiu ženou. Petra sa o ňu opiera v erotickej bielizni a vyzerá to tak, že nemá ani nohavičky. Už to vyzeralo tak, akoby šlo o zábery z pornofilmu.


Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma Casting Call - Východ
Sledujte celé epizody na