MARKÍZA • OD SEPTEMBRA •

Zabudnite na Farmu, akú ste doteraz poznali. Takto to bude po novom!

31. 07 2018 06:00 | nt
Zabudnite na Farmu, akú ste doteraz poznali. Takto to bude po novom!
Zabudnite na Farmu, akú ste doteraz poznali. Takto to bude po novom! Foto: TV Markíza

Na účastníkov reality šou čakajú nové prekážky. Bude to kruté.

Kým doterajšie série Farmy boli vždy o tom, že jej účastníci prišli na starý statok, ktorý niekoľko mesiacov zveľaďovali a priviedli ho opäť k životu, nová Farma X bude ma úplne iný koncept.

Stavanie dreveného domu, jedenie múčnych placiek či zemiakovej kaše ako pred 200 rokmi, fungovanie s cudzími ľuďmi na jednom mieste...to už divákovi časom zovšednelo. 

Na novej Farme už nebude najväčšou prekážkou robota ani šrot zdieľaný s prasiatkami či dojenie nervóznych kráv. Sú to predsa len veci, ktoré sú normálne, len sme ich s pokročilou dobou akosi zabudli robiť. 

Najväčšou prekážkou na farme bude sociálny status. Je to niečo, čo zažívame denno denne aj v našich vlastných životoch. Rozdelenie ľudí na privilegovaných a neprivilegovaných, na mocných a obyčajných. Na bohatých a chudobných. Preto mieria na Farmu nielen súťažiaci z ľudu, ale aj celebrity. Prvé mená nájdete TU!

Bude to kruté a nespravodlivé. Pôjde o autentickú realitu a prežije iba ten, kto ju pochopí a dokáže sa jej vzoprieť. Aj toto bude nová Farma X!

  

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma Casting Call - Západ
Sledujte celé epizody na