MARKÍZA • OD SEPTEMBRA •

Tvrdý pád kráľovnej: Takýto vyhadzov z Farmy tu ešte nebol!

20. 07 2018 11:00 | pet
Eva Zelníková
Eva Zelníková Foto: TV Markíza
Eva Zelníková
Eva Zelníková
Stano sa lúči s Evou

Eva Zelníková musela opustiť šou pre hrubé porušenie pravidiel.

Pri mapovaní najzaujímavejších okamihov z doterajšej histórie reality šou Farma nemôžeme vynechať incident, ktorý sa stal počas poslednej série. Nečakaný vyhadzov Evy Zelníkovej totiž spôsobil poriadny šok nielen medzi ostatnými farmármi, ale aj televíznymi divákmi.

Mladá podnikateľka zo Žiliny bola akousi nekorunovanou kráľovnou 9. série. Muži obdivovali jej telo, ženy ju považovali za silnú konkurentku. Spojenectvo (a možno aj niečo viac) so Stanom Madzíkom jej zabezpečilo veľmi silnú pozíciu.

No zrazu prišiel tvrdý pád - Eva musela salaš opustiť pre hrubé porušenie pravidiel. Farmárom nečakanú správu oznámila Kvetka tesne pred voľbou prvého duelanta. Eva sa najskôr k situácii veľmi nechcela vyjadrovať, neskôr potvrdila, že na Farme mala tajnú návštevu.

 

Prišiel za ňou jej priateľ, ktorého k tomuto kroku dohnala pravdepodobne žiarlivosť. Hlavným motívom bolo údajne to, že chcel od Evy vysvetlenie, ako to vlastne bolo medzi ňou a Stanom. "Začalo sa to spoločnými taktikami a skončilo to citmi, nemôže za to ani jeden z nás,“ priznala sa nakoniec. 

Eva okrem neautorizovanej návštevy dostala aj listy od rodiny, čokoládu či ďalšie drobnosti a to sa stalo príčinou jej nekompromisného vylúčenia. Súťažiaci totiž nesmú počas účinkovania v šou s nikým komunikovať (samozrejme, okrem štábu), ani prijímať žiadne dary.

Do stráženej oblasti, kde sa Farma nakrúcala, sa Evin priateľ dostal tak, že podplatil člena bezpečnostnej služby. Voči tomuto zamestnancovi boli za hrubé porušenie pracovnej disciplíny vyvodené zodpovedajúce dôsledky.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma Casting Call - Západ
Sledujte celé epizody na