MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tragická smrť na Farme: Záhada, ktorá sa dodnes nevyriešila!

18. 07 2018 09:00 | pet
Hospodár Martin sa snažil zistiť, čo sa v skutočnosti stalo
Hospodár Martin sa snažil zistiť, čo sa v skutočnosti stalo Foto: TV Markíza

Smrť malých kačičiek máta mnohých farmárov ešte aj teraz.

Počas 8. série Farmy boli diváci svedkami viacerých ostrých konfliktov či hádok, ktoré sa už dostali cez hranicu slušnosti. No najčiernejšou škvrnou v tejto sérii drsnej reality šou sa stala iná udalosť - záhadná smrť dvoch malých kačiek. 

DSC_2011.JPG
Foto: TV Markíza
 

Ako prvý si niečo zvláštne všimol neskorší víťaz Miro Povec. Pri kontrole hydiny, o ktorú sa mali starať sluhovia, zistil, že dve mláďatká kačiek chýbajú. V kačíne ich bolo šesť, ale pôvodne ich mali osem. Milan Lalík tvrdil, že ich šesť aj zatváral, a netušil, že ich v skutočnosti malo byť viac.

 

Farmári prehľadali celé okolie, Miro nadával na Milana, že sa nevie postarať o zvieratá, Roman Adamka ako farmár týždňa nadával, že všetci budú mať vážny problém. A ten im skutočne hrozil, pretože kačky o niekoľko hodín našiel práve Milan bez známok života!

O tragédii sa na druhý deň dozvedel aj hospodár Martin, ktorý si mŕtve zvieratá okamžite prezrel. A hneď padli zásadné otázky. Prečo sa telá kačiek našli až v inkriminovanom čase, boli tam už dlhšie a nikto si ich nevšimol? Alebo ich tam niekto pohodil len nedávno? Ako vlastne zomreli? Mal v tom prsty niekto z farmárov alebo divé zviera? 

 

Odpovede na tietoto otázky nevieme dodnes. Čudná smrť malých kačiek zostala záhadou, ktorá aj po roku straší niektorých exfarmárov. Interné vyšetrovanie "na mieste činu" nič neobjasnilo, nepotrvdila sa a ani nevyvrátila žiadna z verzí, vrátane tej najrozšírenejšej, že niekto z farmárov našiel kačky už mŕtve a neskôr ich hodil k hnoju, aby uškodil sluhom.

Dozvieme sa raz skutočnú pravdu?

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma: FINÁLE - v piatok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na