MARKÍZA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:40 • DUEL • PIATOK • 20:30 •

Tehotenstvo na Farme. Toto vyvolalo v reality šou najväčší ošiaľ

16. 07 2018 12:48 | nt
Jana musela Farmu opustiť
Jana musela Farmu opustiť Foto: TV Markíza

Ako to všetko bolo? Tu je Janin odkaz!

Kto netaktizuje, ten sa ďaleko nedostane. Aj takýmto pravidlom sa riadili mnohí účastníci šou Farma vo všetkých jej sériách. Asi najdokonalejší taktický trik si vymyslela Janette. Tá sa mala v dueli stretnúť s Janou, ale k súboju nakoniec nedošlo.

Janette sa rozhodla využiť informáciu, ktorú jej Jana povedala. Jane bolo totiž nevoľno a zverila sa súperke s tým, že môže ísť o tehotenstvo. Prefíkaná farmárka sa rozhodla povedať to ostatným, odstúpiť z duelu a obhájiť si to tým, že nechce Jane nejako fyzicky ublížiť pri niektorej z disciplín.

 
 

Jana následne musela z Farmy odísť, aby sa podrobila kompletnej lekárskej prehliadke. Na Janette bola poriadne nabrúsená. "Mala som žalúdočné problémy, bolelo ma brucho zvracala som. Povedala som jej, že možno sú to príznaky tehotenstva, možno nie. Ale prosila som ju, nech si to nechá pre seba! Ja sama som si nie istá, veď si mohla vybrať iné disciplíny, nie tie silové. Ja som chcela bojovať a ona sa zachovala takto. Veď ja som sa nevzdala, ona áno, tak prečo musím odísť ja?" zúrila Jana tesne po odchode z duelovej stodoly.

 

Duel sa teda zrušil a Janette sa mohla vrátiť medzi poriadne zaskočených farmárov. V aréne si to v rámci iniciačného rituálu medzi sebou nakoniec rozdali  nováčikovia Lula a Nikolas a stali sa s nich plnohodnotní hráči. Pre Janu sa však nateraz dobrodružstvo skončilo. Vráti sa ešte do hry? To sa dozvieme už o niekoľko dní.

Po odchode z Farmy Jana absolvovala sériu lekárskych vyšetrení. A dozvedela sa definitívny verdikt. "Je pravda, že som mala zdravotné ťažkosti a mala som aj podozrenie na tehotenstvo. Vyšetrenie však ukázalo, že nie som tehotná a za mojimi problémami stála zrejme strava a stres,“ vyjadrila sa pre náš web . Na Janette je ešte stále nahnevaná: "Zo strany Janette to bola taktika, pretože sa obávala prehry v dueli."


Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma: FINÁLE - v piatok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na