13. 06 2018 07:30 | zv

Exfarmárka Lucia žije telenovelu: Ďalší rozvod a štvrté dieťa od nového muža

Či je tento muž ten pravý, to vie len ona.

Bez servítky - Farmári 3 - Lucia Frčková
Bez servítky - Farmári 3 - Lucia Frčková

Diváci Markízy si Luciu Frčkovú pamätajú z Farmy 2, ktorá bola z doterajších sérií reality šou najškandalóznejšia. O neustále hádky a rozbroje sa vtedy starali výrazné postavy Monika Haklová, Nikola Ďuriš Komorová, Tomáš Mrva či Adam Kováč, ktorý dokonca blondínke zamotal hlavu.

Luciu počas nakrúcania Farmy doma čakal partner Jozef a dve deti, no napriek tomu sa pred kamerami dala s Adamom dokopy. Ich láska vydržala približne pol roka a dvojnásobná mama sa rozhodla vrátiť k Jozefovi. V roku 2013 si ho zobrala aj za manžela.

S farmárom Adamom

Pláž 33, Lucia Frčková, Adam Kováč
Foto: TV Markíza
 

Podľa Topky.sk sa však týmto jej ľúbostný život neskončil. Lucia sa s manželom v roku 2015 rozviedla a v tom istom roku si zobrala iného muža, s ktorým má podľa portálu aj dieťa. Ani druhé manželstvo jej však nevydržalo dlho.

Na jar minulého roku exfarmárka opäť vyznávala lásku prvému mužovi Jozefovi. A ak ste sa v tejto telenovele ešte nestratili, počkajte! 

S prvým manželom Jozefom

Zdroj:Facebook/lulufrckova

Lucia je totiž podľa portálu Topky opäť tehotná a štvrté dieťa vraj nečaká s Jozefom, ale s dlhoročným kamarátom, s ktorým sa dala dokopy. Ich dcérka by sa mala vypýtať na svet už v auguste. Či je tento muž konečne ten pravý, to vie len samotná Lucia.

Zdroj:Facebook/lulufrckovaKomentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Farma: Príď na kasting už tento piatok a sobotu (25. a 26. mája) do Bratislavy!
Najčítanejšie zo sekcie Farma