MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dokonale krásna aj bez mejkapu: Jana Hrmová ukázala pravú tvár

19. 02 2018 15:00 | dg
Jana Hrmová
Jana Hrmová Foto: Instagram/janahrmi

Snímka je stará mesiac a pol a vznikla počas dovolenky v Dominikánskej republike.

Jana Hrmová patrí k tým šťastlivcom, ktorým účasť v reality šou Farma výrazne pomohla k naštartovaniu profesionálnej kariéry.

Sexy tmavovláska je aktívna na sociálnych sieťach, jej inštruktážne videá o tom, ako sa správne nalíčiť, prekročili na YouTube hranicu štyroch miliónov.

A práve na Instagrame, kde ju sleduje viac než 120-tisíc followerov, pravidelne zverejňuje fotky, na ktorých je vždy dokonale upravená. Tentoraz ale urobila výnimku a so svojimi fanúšikmi sa podelila o fotku, ktorú pôvodne neplánovala zverejniť.

Snímka je stará mesiac a pol a vznikla počas dovolenky v Dominikánskej republike. „Vyberala som si náušnice v obchode, ale nemali tam elektrinu a bola tam tma, tak som vyšla von, spravila jednu foto a hotovo. Dokonca som odfotená z horšieho profilu. Ale teraz som na ňu natrafila a tou atmosférou, ktorú v nej ja vidím, ma dostala. Mala som vyťahané všetky pehy od slnka, tmavé kruhy a žilky nemôžu chýbať,“ napísala v popise fotky.

Pod ňou sa ihneď objavili desiatky pozitívnych komentárov. „Ani nevieš, ako dobre si urobila, že si ju sem dala! Tá fotka je neskutočná,“ napísal Marek. „Najkrajšia a pehy, tie sú top,“ objavil sa ďalší komentár.

Janke prirodzená krása veľmi pristane, čo poviete? Hlasujte v ankete pod fotkou.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma: FINÁLE - v piatok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na