MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dávidovi po rozchode praskli nervy. Takto to naozaj bolo!

10. 02 2018 17:21 | zv
Dávid a Lula
Dávid a Lula Foto: Instagram/davidbuska

Pre markiza.sk sa úprimne vyjadril na adresu Luly.

Po rozchode farmárskeho páriku Dávida a Luly sa na adresu mladej tmavovlásky zniesli slová kritiky. Ľudia si na sociálnych sieťach neberú servítku pred ústa a píšu jej, že je zlatokopka a Dávida hnusne využila. Aj keď sa obaja niekoľkokrát vyjadrili, že sú stále kamaráti a ich cesty sa rozišli v dobrom, negatívne komentáre neutíchajú.

Dávidovi už praskli nervy, a preto exkluzívne pre portál markiza.sk objasnil, čo sa stalo. Vyjadrením chce podľa jeho slov všetkých vyviesť z omylu.

Archívna snímka z Farmy.
Foto: TV Markíza
 

„Keď sa skončila Farma, išiel som bývať k Lule. Nemal som tu nič! Zázemie, prácu, kamarátov, nikoho.. Šiel som do neznámeho. Ona mi vybavila prácu aj bývanie. Takisto ma zoznámila s rodinou aj kamarátmi a vytvorila mi zázemie, v ktorom sa cítim úžasne a nič by som nemenil. Nijak a ničím mi nikdy neublížila. POMOHLA MI! Nepáči sa mi, ako ju ľudia neprávom odsudzujú a už vôbec si neželám, aby ju nazývali zlatokopkou," povedal nám.

Dávid má aj po rozchode Lulu stále rád a nenájde na ňu žiadne krivé slovo. „Vo Farme som nevyhral žiadne peniaze, aj tak so mnou zostala. Aj to hovorí o jej charaktere. Mali sme sa krásne, všetko bolo úprimné. Boli aj nezhody, ako v každom vzťahu. Týmto som chcel trošku otvoriť oči tým, ktorí doteraz nevedeli, ako to bolo. Stále ju mám rád a vážim si ju. Je to silná osobnosť," dodal Dávid.

Exfarmár dúfa, že po tomto už utíchne celý ošiaľ, ktorý sa po ich rozchode spustil.


Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma: FINÁLE - v piatok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na