09. 02 2018 06:00 | zv

Drsné útoky na Lulu! Hejterom odkazuje: „Nie som štetka“

Namiesto útechy jej ľudia posielajú neprajné odkazy.

Lula
Lula Foto: Instagram/llnzz

Sociálne siete prinášajú mnohé výhody. Sme v spojení s priateľmi kedykoľvek a kdekoľvek na svete bez toho, aby sme pendlovali od jednej návštevy k druhej a vieme, ako sa naši blízki majú. Známi ľudia si okrem toho dokážu vďaka followerom aj slušne zarobiť. „Sláva" na Instagrame a Facebooku však má aj temnejšie stránky.

Exfarmári Lula s Dávidom nevydržali nápor správ a verejne priznali, že sa ich cesty rozišli. Pre markiza.sk povedali, že zostali priateľmi a v ich rozchode nehrá úlohu žiadna tretia osoba. Jednoducho dospeli do štádia, kedy pre oboch bolo lepšie ísť od seba.

Na Lulu sa ihneď začala valiť vlna kritiky. Niektorí si servítku pred ústa nedali a nazvali ju zlatokopkou a štetkou. Mladá brunetka sa nedala a hejterom poslala jasný odkaz. „Nie každá žena je štetka. Nie každá potrebuje bohatého chlapa, aby sa o ňu postaral. Vie sa postarať aj sama o seba. Mám 23 rokov, viem sa obracať, mám vlastný biznis, ktorý mi funguje, mám vlastné auto a sama si platím nájom," povedala na Instagrame.

Vyjadrenie Luly a Dávida k rozchodu nájdete TU.

Zdroj:Instagram/llnzz


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Farma: FINÁLE - v piatok, 15. decembra, o 20.30!
Najčítanejšie zo sekcie Farma