18. 01 2018 12:25 | nt

Šokujúce informácie o Petre z Farmy. Toto mala urobiť cudzincovi za dva drinky

Kam sa Petra stratila po Farme?

Šokujúce informácie o Petre z Farmy. Toto vraj mala urobiť cudzincovi za dva drinky
Šokujúce informácie o Petre z Farmy. Toto vraj mala urobiť cudzincovi za dva drinky Foto: Instagram/ petra_paluskova

Bývalá účastníčka reality šou Farma Petra Palusková (26) po jej vypadnutí zo šou záhadne zmizla a odmlčala sa. Teraz sa o nej vynorili šokujúce informácie, ktoré priniesol portál extra.cz.

Petra sa mala v jednom z pražských hotelov poriadne znemožniť tým, že mala odmietať zaplatiť a nakoniec vraj za uhradenie účtu strávila noc s neznámym Angličanom.

Do redakcie portálu prišla anonymná správa, kde neznámy človek opisuje nepochopiteľné správanie silikónovej playmate. Mala prísť do hotela a objednať si drinky. O chvíľu nato ale zmizla a niekoľko hodín nechala pri bare nielen drink, ale aj svoje osobné veci s tým, že účet nezaplatila. Bývalá farmárka mala byť úplne mimo a vôbec nevedela, čo robí.

Po návrate si objednala ďalšie dva drinky s tým, že to jej priateľ sediaci pri vedľajšom stole s partiou mužov zaplatí. Keď ju čašníčka vyzvala, aby zaplatila, povedala, aby sa spýtala neznámeho muža pri vedľajšom stole.

Muž ale čašníčke povedal, že Petru nikdy nevidel. Farmárka sa tak otočila a povedal, že jej priateľ je na izbe, kde má aj ona doklady a peniaze. Požiadala personál, aby jej pripísal drinky na izbu. Lenže v systéme hotela ju neevidovali.

Celú situáciu sa nakoniec snažil upokojiť muž sediaci neďaleko Petry, ktorá pôsobila, akoby nevedela, čo sa okolo nej práve deje.

Angličan sa pýtal personálu aj Petry, že kde je problém a čo jej vlastne je. Po chvíľke rozprávania sa so silikónovou blondínou mal za ňu účet zaplatiť a ruka v ruke odišli k výťahu smerom k hotelovým izbám.

Petra si mala opäť nechať bundu na stoličke pri bare a vyzdvihla si ju vraj až ráno na recepcii.

S exfarmárkou sa snažíme skontaktovať, aby sa k celej ošemetnej záležitosti vyjadrila. Telefón ale zatiaľ nedvíha.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Farma: Príď na kasting už tento piatok a sobotu (25. a 26. mája) do Bratislavy!
Najčítanejšie zo sekcie Farma