MARKÍZA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:40 • DUEL • PIATOK • 20:30 •

Spoveď kráľa Farmy: Prečo Miro ešte nemá frajerku a vlastnú farmu?

12. 11 2017 09:00 | miš, pet
Miro Povec
Miro Povec Foto: TV Markíza
Miro ako hosť na Farme 9
Miro prišiel vyrezať sochu Panny Márie
Miro prišiel ako hosť na Farmu 9

Do čoho investoval peniaze z výhry?

Miro Povec sa mohol aspoň na chvíľu vrátiť na Farmu. Víťaz 8. série drsnej reality šou a odborník na prácu s drevom sa na niekoľko dní objavil na salaši ako hosť aktuálnych farmárov. Po návrate sme Mira dôkladne vyspovedali. Čo má nové, ako investoval peniaze z výhry? A našiel si konečne frajerku?

 

Ako sa zmenil tvoj život po výhre na Farme?
Výrazne sa nezmenil. No už nemusím premýšľať, keď si potrebujem niečo kúpiť, buď na šport, koníčky alebo do dielne. Snažím sa ale žiť tak, ako keby som tie peniaze nemal, čiže po starom. Kupujem len to, čo naozaj potrebujem a nie to, čo chcem. Zmena nastala iba v tom, že keď idem von do mesta, ľudia sa otáčajú, rozprávajú sa so mnou, chcú sa odfotiť a pýtajú sa ma veľa otázok ohľadom Farmy.
 
Investoval si výhru do niečoho konkrétneho?
Ako prvé som si kúpil veci do dielne, aby som si uľahčil prácu, a stroje, o ktorých som dlho sníval. Niečo išlo tiež do športovej výbavy, aby som sa mohol konečne venovať horolezectvu a horskej cyklistike. Ide zima, tak sa teším na nový snowbord a zimnú dovolenku niekde v Alpách, ale to sú len také menšie položky. Niečo pôjde ešte do dielne a hlavná časť čaká do jari a investujem ju do malej farmy a domčeka.

Farma
Foto: TV Markíza
 
 
Aký je najväčší prínos toho, že si sa šou zúčastnil?
Zviditeľnenie sa. To, že som mohol ukázať, v čo verím, ako myslím, čo viem a dokážem. Je tiež aj väčší záujem o moju prácu, respektíve rezbárske diela.
      
Našiel si si už nejakú partnerku?
Stále hľadám alebo čakám, či ma nájde ona. (smiech) Ale nesúrim to, nechcem byť s niekým, len preto, aby som nebol sám. Sem tam mám nejaké rande, no ešte to nebolo také, že wau. Ale verím, že na mňa už niekde čaká, len to asi chce čas. 
 
Ako si zareagoval na možnosť vrátiť sa na Farmu?
Naozaj som sa veľmi potešil, skoro tak, ako keď som sa dozvedel, že mám ísť na tú našu, len to bola trochu iná radosť. Ako keď máš možnosť vrátiť sa niekde, kde si toho veľa prežil, aj keď to bolo na inom mieste. A veľmi som sa potešil, že sa naučím niečo nové, hlavne o ovciach a syre.

_GAL1874.jpg
Foto: TV Markíza
 

V čom to bolo rozdielne oproti Farme, na ktorej si bol ty?
Farma 9 je iná, ako naša, iní ľudia, iné zvieratá, viac zvierat..., ale myslím si, že sa to dá zvládnuť, ak ľudia ťahajú za jeden koniec. Možno je aj náročnejšia, no iným spôsobom. Táto farma je taká salašnícka, ovčiarska, naša bola mlynárska, viac technickejšia, táto je viac o zvieratách, hlavne o ovciach.
 
Rozumel si si s farmármi?
Bol som tam len par dní a myslím si, že som si s nimi rozumel. Oni ma poznali, no ja ich nie, prijali ma a boli radi, aspoň to tak vyzeralo. Celkom sme si sadli a rozumeli, no určite by prišli konflikty a výmeny názorov, keby som tam s nimi reálne bol. Všetkým držím palce, hlavne nech sa vrátia domov živí, zdraví a šťastní. Som zvedavý, ako budú vypadávať, ako sa k tomu postavia a  kto to dotiahne do konca.

Farma pokračuje v pondelok 13. novembra o 21:50 na Markíze

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma: FINÁLE - v piatok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na