19. 06 2017 11:40 | Peter Trnovec

Emotívny záver Farmy: Finále plné sĺz a potu!

Miro a Dávid siahli na dno svojich síl, nakoniec sa tešil Miro.

Miro zdolal vo finále Dávida
Miro zdolal vo finále Dávida Foto: TV Markíza
Finále Farmy 8
Finále Farmy 8
Finále Farmy 8

Finále ôsmej série reality šou Farma malo skutočne všetko - napätie, emócie, prekvapivé zvraty a neuveriteľne šťastného víťaza. Mirovi sa podarilo Dávida zdolať 3:1, keď exceloval v pílení a zvládol aj vedomostní test. K celkovému triumfu mu pomohli aj sms hlasy divákov, získal ich viac ako 70 000! 

Najšťastnejší okamih v živote!

Miro sa po oznámení výsledku hodil na zem a predviedol víťazné gesto, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani Rocky Balboa. "Bol to najšťastnejší okamih môjho života, je to neopísateľný pocit. Ani sa mi nesnívalo, že sa sem raz dostanem, a že to nakoniec vyhrám. To som nečakal," prezradil nám nadšený víťaz.

 

Nový kráľ Farmy už teraz začína uvažovať, čo spraví s rozprávkovou výhrou: "Budem si to musieť veľmi dobre rozmyslieť, určite nebudem míňať len tak hala bala. Je to veľmi veľa peňazí, zvlášť pre mňa. Ale určite pôjdu na dobrú vec!"

Dávid s víťazstvom na dosah

Dávid si pred finále veril, no na absolútny vrchol nedosiahol. Po súboji mal slzy v oči: "Mám zmiešané pocity, je to pre mňa veľmi emotívne. Ľudia ma povzbudzujú a hovoria, aby som neplakal, ale nedá sa to. Mohol som dať do toho viac a som zo seba sklamaný. Víťazstvo som mal totiž na dosah."

 

Po chvíli sa však už opäť usmieval a bol to ten starý známy Dávid: "Svet sa nezrúti, nikto nezomrel, len sa mi nepodarilo vyhrať v tejto hre. Veď ma na Farmu ani nemuseli zobrať a ďalšia vec je, že keď už som tam bol, pokojne som mohol vypadnúť ako tretí či štvrtý. Ale ja som sa dostal až do finále. Navyše, ja už mám jednu výhru - Lulu!"


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Farma - vo štvrtok, 23. novembra, o 21.30!
Najčítanejšie zo sekcie Farma