18. 06 2017 09:00 | Peter Trnovec

Farma: Ideme do finále!

Kto sa stane novým kráľom Farmy? Bude to Dávid alebo Miro?

Miro a Dávid sa stretnú vo finále
Miro a Dávid sa stretnú vo finále Foto: TV Markíza

Na začiatku ich bolo dvanásť, do finále sa prebojovali dvaja, víťaz môže byť len jeden. Bojovať na Farme o 75 000 eur bude v živom finále Dávid Buška z Námestova a Miroslav Povec zo Spišských Tomášoviec.

Dávid Buška

Do šou sa prihlásil, pretože vždy sníval o tom, že sa ukáže jedného dňa aj pred kamerou. O svoje telo sa príkladne stará a neraz ho farmárom aj vystavil na obdiv. 

_GAL1493.jpg
Foto: TV Markíza
 

Úspech u žien - Príležitostný model z Námestova vďaka svojmu výzoru patril k najväčším fešákom na Farme a preto sa netreba čudovať, že vzbudzoval záujem u ženskej časti osadenstva. Najskôr sa jeho meno skloňovalo v súvislosti s vizážistkou Jankou, potom prišla na rad mamička troch detí Zuzana, no nakoniec to celé dopadlo úplne inak.

Ako sa mu darilo v dueloch - V dueli sa Dávid ocitol dvakrát. Najskôr si zmeral sily s kaderníkom Nikom a po druhý raz to bol až semifinálový duel s Luciou, ktorý ho posunul už priamo do finále.

Spriaznené duše - Dávid na Farme nepatril medzi tých, ktorý by rozpútavali hádky. Jeho mierna a priateľská povaha ho skôr stavala do pozície obľúbeného súťažiaceho. Najviac si rozumel s Marcelom, ktorý vypadol už v treťom týždni šou. V závere si ho veľmi obľúbil aj Milan, ktorý v Dávidovi našiel spriaznenú  dušu a tvrdil, že bol pre neho ako brat.

Na Farme našiel aj to, čo nehľadal - Sám uviedol, že na Farmu vôbec nešiel s cieľom hľadať si lásku a predsa ju tam našiel. Osudným sa mu stal príchod dvoch banditov, medzi ktorými bola aj Lula. Netrvalo dlho a získala si jeho srdce natoľko, že v závere Farmy už tvorili nerozlučný zamilovaný pár. Práve pre vzájomné sympatie a otvorené prejavy lásky sa stali častom terčom rôznych špekulácií farmárov.

Miroslav Povec

Svojský umelecký rezbár mal na Farme neľahký začiatok. Vďaka svojej výbušnej a konfliktnej povahe sa stal prvým outsiderom a dokonca chcel z Farmy odísť.

DSC_0143.JPG
 

Prvý na odstrel - Hneď počas prvého týždňa sa dostal do duelu s Jarom. Napriek tomu, že farmári takmer jednohlasne povzbudzovali Jarka, podarilo sa duel vyhrať prekvapivo práve Mirovi. To bol pre neho pravdepodobne zlomový moment, ktorý ho nakopol, pozdvihol mu sebavedomie a postupne si získaval sympatie farmárov. Kto by to bol povedal, že ďalší duel, ktorý Miro absolvuje, bude rovno finálový.

Najúspešnejší farmár týždňa - Takmer každý z farmárov si mal možnosť aspoň raz vyskúšať, aké je to byť farmárom týždňa a šéfovať ostatným. Mirovi sa to však ako jedinému podarilo rovno trikrát. Kým počas prvého funkčného obdobia len ťažko bojoval s rešpektom u ostatných, druhý raz to už bolo o niečo lepšie a počas posledného farmárčenia získal okrem  podpory farmárov aj plný počet mincí od hospodára Martina.

Umelecký výtvor -  Že sa Miro práci s drevom a so zvieratami rozumie, ukázal na Farme niekoľkokrát. Medzi jeho najvýraznejšie výtvory však určite patrí drevená socha svätého Jána Nepomuckého, patróna mlynárov.

Zmena imidžu - Okrem zmeny správania prešiel Miro na Farme aj výraznou zmenou imidžu. Výmena okuliarov z neho spravila celkom iného človeka.

Farma Finále, dnes o 20:30 na Markíze!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Farma - v piatok, 24. novembra, o 20.30!
Najčítanejšie zo sekcie Farma