MARKÍZA • OD SEPTEMBRA •

Farmári sú dávno doma: Čo sa stane s Farmou?

17. 06 2017 09:00 | Peter Trnovec
Čo sa stane so starým mlynom?
Čo sa stane so starým mlynom? Foto: TV Markíza

Zisťovali sme, aký bude ďalší osud starého mlyna!

Viac ako tri mesiace bol prechodným domovom farmárov a viac ako 13 týždňov sa v starom mlyne, ukrytom v romantickom údolí, nakrúcala obľúbená reality šou Farma. Dedičstvo po známom mlynárovi Magulovi sa farmárom podarilo skutočne zveľadiť a zanechali za sebou kusisko práce.

IMG_0719.JPG
Foto: TV Markíza
 

Z polorozpadnutej ruiny sa im podarilo urobiť funkčnú a krásnu stavbu, sprevádzkovali mlyn, skrášlili okolie a postavili množstvo užitočných hospodárskych stavieb. Ibaže nakrúcanie sa skončilo a farmári sú už niekoľko týždňov doma. Čo sa bude diať so starým mlynom ďalej? Aký bude jeho osud?

Farma v plnej kráse
Foto: TV Markíza
 

Celý priestor sa pre potreby nakrúcania prenajal a po jeho skončení sa vrátil do užívania. majiteľovi nehnuteľnosti. Ten plánuje v rekonštrukcii pokračovať a postupne chce starý mlyn premeniť na víkendový dom, kde by chcel tráviť voľné chvíle v tichu a lone prírody.

DSC_0158.JPG
Foto: TV Markíza
 

Ibaže už teraz sa jeho majetok stáva turistickou atrakciou a na mlyn sa chodia v húfoch pozerať fanúšikovia Farmy. Na návštevu tam prišla napríklad aj Vlaďa s kamarátmi a Lucia sa chystá vyraziť na miesto, kde strávila tri mesiace, v najbližších dňoch. Možno by stálo za zamyslenie, keby sa z tohto nádherného miesta stalo mlynárske múzeum ...

Sledujte finále Farmy v nedeľu 18. júna o 20:30 na Markíze

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Farma Casting Call - Západ
Sledujte celé epizody na