13. 02 2017 11:01 | Stela Nováková

Farmári Reza a Božka: Šokujúci rozchod?!

Reza s Božkou šokovali fanúšikov.

Reza Givili s Božkou Candrákovou
Reza Givili s Božkou Candrákovou Foto: TV Markíza

Farmári Božka Candráková a Reza Givili tvorili zamilovaný pár viac ako dva roky. Lásku si vyznávali na každom kroku. Temperamentná Záhoráčka bola presne to, po čom vášnivý Iránec túžil. Viackrát dokázala, že si po hlave skákať nenechá a Rezove fanúšičky pravidelne s vervou odháňala.

Správa o rozchode preto prišla ako blesk z jasného neba. Na portáli Topky.sk sa totiž objavil článok o konci vášnivej lásky celebritnej dvojice. Reza si na Facebooku demonštratívne zmenil svoj status na: v otvorenom vzťahu a Božka vychrlila takéto plamenné vyjadrenie. „Všetci mi dajte svätý pokoj, ozvete sa, len keď sa niečo deje. Nepýtajte sa na nič ohľadom nás dvoch. Pre mňa je to aj tak ťažké a odo mňa nebudete počuť ani slovo. A neopovážte sa mi teraz hádzať špinu na Rezu, lebo vás pošlem všetkých tam, kam patríte. A vy, ženy, ktoré sa mu núkate teraz ako handry špinavé... tak bodaj by vám život dal dobrú príučku,” rozohnila sa Candráková podľa Topiek.

No dnes je už všetko inak. Zdá sa, že rozchod bol iba ďalším korením farmárskeho vzťahu. „Sme spolu. Ona je všetko čo mám,“ napísal na sociálnej sieti šťastný Reza. Dodal tiež, že čím viac sa človek rozchádza, tým viac sa ľúbi. Skutočne originálny recept deň pred Valentínom.

Poľský sexsymbol na Slovensku. Úloha v markizáckom seriáli? Paweł Deląg si vo filme Všetko alebo nič získal srdcia Sloveniek.

Rozkošné deti! Spoznávate vašich obľúbených hercov? Malí Zapadákovčania sú jednoducho zlatí.

Anjelikovia ako z rozprávky: Toto je váš Baby Boom (1) S fotografiami detičiek sa roztrhlo vrece!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Farma - v pondelok, 16. októbra, o 21.40!
Najčítanejšie zo sekcie Farma